Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk ti csókolóztok azután a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti csókolóztok azután a barátnőtökkel, hogy a szájába élveztetek?

Figyelt kérdés

2016. júl. 6. 14:33
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
29%

Nem. Vagy igyon rá egy pohár vizet, vagy nyelje le és teljen el 5-10 perc. De egyből utána biztos nem.


Amúgy szopás és nyalás után is csókolózok szívesen. De szájba élvezés után EGYBŐL nem.


24/F

2016. júl. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
92%
Én olyan férfit nem szopnék le aki nem hajlandó csókolózni utána. Nem tudom komolyan venni azt, aki undorodik saját magától, de azért azt elvárja, hogy én nyeljem mint kacsa a nokedlit. Nekem ilyen probléma eszembe sem jutna nyalás után. Eddig még szerencsére nem volt ezzel gondom, de ha lenne, azonnal megmondanám neki, hogy álljon már meg a menet...
2016. júl. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
29%

12:

Nem mindegy hogy egy férfi csak sima szopás után nem csókolózik vagy azután hogy a nő szájába élvezett.


Ennek nincs fordított megfelelője, párja. Egy nő nem tud a férfi szájába élvezni, hogy aztán erről gondolkodhasson hogy megcsókolja-e a férfit, miután a szájába élvezett.


Szopás és nyalás után simán jöhet a csók, de szájba élvezés után az legyen, amit a 11-es válaszban írtam

2016. júl. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
83%
Még jó hogy nem te mondod meg, hogy másnak mi legyen. xD Nálam nem csókol a pasi, akkor nincs szopás. Nem azért vagyok, hogy használjon. :) Különben meg nem tudom nálad mi az alap, de én nem szoktam tartogatni a számban, hanem ha odamegy akkor azonnal lenyelem. Utána meg már csak az íze marad a számban, ami pont ugyanolyan mint a nyalásnál.
2016. júl. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
33%

Ikszdé-ikszdé-ikszdé-ikszdé...


De mit nem értesz azon amit leírtam? Nem fura hogyha egyből kellene utána csókolózni. Vagy igyon rá pár korty vizet, vagy várjunk néhány percet amíg (szerintem) a java eltűnik a szájából lenyeléssel. Ez azt gondolom hogy nem nagy kérés. Főleg úgy, hogy még eddig egy lány sem sértődött meg rám ha ezt kértem, pedig összesen 14 lánnyal voltam az életemben.


Nekem ez akkor is fura. Nem értem miért van hogy azokkal a nőkkel toleránsnak kell lenni, akik nem szeretik a szájukba kapni az ondót, de azokkal a férfiakkal nem, akik nem szeretik a szájukba kapni a saját ondójukat.

2016. júl. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem undorodom magamtól... szerintem elég gáz ha valaki ilyenen kiakad... ba..d meg nem mosod meg a pö..öd vagy mi? mert ha a sperma a bajod akkor milyen alapon várod el a lánytól...
2016. júl. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
47%

16:


A barátnőd átköpi a spermádat a szádba, miután te a szájába élveztél. Rendesen átköpi. Benne vagy?

2016. júl. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
34%
Simán. :D Ha belecsorgatja a számba se zavar. Pl volt olyan nőm, aki sosem akarta lenyelni, egyszer jól kitoltam vele. A menet végén a tenyerembe élveztem (kutya pózban csináltuk), majd mire ő diadalittasan elterült az ágyon hanyat, odamentem hozzá, szájon csókoltam és áttoltam a nyelvemmel a cuccot neki. Hát nem volt őszinte a mosolya. :D
2016. júl. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
94%

17:52 én toleráns vagyok velük, de akkor tőlem se várja hogy nyeljem mint a mannát... Nem kell az ilyen drámai túlzás, senki sem akarja átcsorgatni sehova! De ha már lenyelte, nehogymár húzza a száját a férfi, szerintem még olcsón megúszta, mert nem neki kell az egészet megenni.

Az utolsó meg egy undorító barom. Az ilyenre nem mosolyogni kell, hanem p*fán bszni, aztán dugja a guminőjét. A legundorítóbb dolog olyat tenni az ágyban ami nincs megbeszélve és amit a másik fél nem élvez. A bizalom durva megsértése, kb olyan szintű mint az erőszak...

2016. júl. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

19:

Rendben, ahogy neked jól esik. Számszerűleg a legtöbb nő viszont a tapasztalataim alapján nem azt csinálja amit te.


A legtöbb nő nyeli a spermát ÉS mellette nem zavarja ha a barátja nem csókolja meg egyből utána.

2016. júl. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!