Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, nektek vannak olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek vannak olyan időszakaitok, amikor nem szívesen csókolóztok a barátnőtökkel? Vagy csak akkor, ha elmúlt a szerelem?

Figyelt kérdés
A páromon azt vettem észre, hogy nem akarja, csak ha nálunk vagyunk és szex lesz utána. Eddig rengeteg puszit, csókot kaptam tőle, most az sem kell neki, amit én adnák, csak nagyon ritkán. Ez szerintetek mire utal?
2012. márc. 12. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem hasonló volt...és ki lettem dobva.....:(
2012. márc. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

sajnálom. ://

egyszer mi is szakítottunk, kb. 2 hete, de vissza akart jönni.

2012. márc. 12. 15:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Én az a tahó típus lennék aki ilyenkor a száj PH-d után érdeklődne, de ebben a helyzetben nem visz rá a lélek. Nagyon valószínű, hogy rád már rég nem úgy tekint ő, mint annak idején, és fájó kimondani, de szószerint szexuális segédeszközként funkcionálsz neki. És ezt most ne értsd félre! A pasid már csak egy jó este lehetőségét látja benned, semmi mást, sőt lehet hogy már azt sem ugyanúgy. Mindenképp beszélj vele nyíltan, és ha kell, szakíts vele!
2012. márc. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

erre gondoltam, hogy mindenképp beszélek majd vele erről.

amúgy a számmal tényleg nincs semmi baj. :D

2012. márc. 12. 16:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez a baj hogy csak "szex" van köztetek.


szex az a qrva meg a kuncsaftja között szokott lenni. Már bocsánat, nem akarok célozgatni. Szerelmesek között szeretkezés zajlik. Nálam pasi létemre legalábbis így megy.


23F

2012. márc. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igaz.:S régen még odáig volt értem, imádott, szerelmes volt.. most nem már csak néha érzek szeretetet.
2012. márc. 12. 19:38
 7/8 anonim ***** válasza:
végül mi történt? írd meg!
2012. szept. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
.
2012. szept. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!