Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Letezik valami modszer a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik valami modszer a szexualis vagy csokkentesere?

Figyelt kérdés

Nemtudom velem van e a baj lany vagyok 1 eve egyuttvagyok a parommal es egyszeruen nem birom ki szex nelkul.. van amikor faradt es nincs kedve en akkoris akarom es kezdem ugyerezni lassan mar emiatt nem kivan engem mert en tulsagosan kivanom ot mindig.. ha 2-3napig nem szexelunk en mar megorulok es kb sirva fakadok,hisztis vagyok es kezelhetetlen. Maszturbalas se segit mert csiklo izgatasa altal nem tudok elelvezni illetve elvezni sem tudom csak huvelyi orgazmusra vagyok kepes..lehet ez okozza a szexfuggosegem is..

es kezdem ugy erezni velem van a baj hogy ennyire szex fuggo vagyok hogy nem birom ki par napig :( de nagyon szeretem a parom nem szeretnem se levaltani se megcsalni inkabb magammal kene kezdenem valamit...



2016. júl. 7. 09:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Masztizz sokat, dildóval is. Csak ezt tudom ajánlani! Egyébként tök jó hogy ilyen vagy, ne fogd fel hibának!
2016. júl. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez komoly? Egy éve vagytok együtt, gondolom fiatalok vagytok és vannak napok, amikor nem szexeltek? Basszus, negyvenes férfiként is naponta igénylem (van, hogy többször is).
2016. júl. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Kb mindennap talalkozunk idom sincs masztizni.. o parszor emlitette mar heves vitanal hogy ez a szexmaniam zavarja csak epp mas kicsit durvabb szavakkal...tehat valahol megiscsak enlehetek a hiba:(

Igen fiatalok vagyunk (18) raadasul en vagyok a lany es az en idealom oszinten napi 3 minimum lenne.. es ezert o szerinte rosszul kene magam ereznem es hat rosszul is erzem ..:(

2016. júl. 7. 09:45
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A szex...
2016. júl. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

hát napi 3 az tényleg sok :) de ehhez is lehet megfelelő partnert találni szerintem...

próbáltad már sporttal, vagy valami mozgással csökkenteni? levezetni a felesleges energiáidat?


ezen felül ha fáradt oké ne erőszakoskodj, de ha nincs kedve, akkor feltudod izgatni, hogy legyen :)


23F

2016. júl. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nincs benned hiba, egyszerűen különböző a szexuális aktivitásotok. Ő nem olyan hiperaktív, mint te. Ő egy kicsit próbáljon fejlődni hozzád, te meg néha fogd magad vissza.

Vagy, ha fontos a szex, keress olyat aki ugyanolyan aktív, mint te.

2016. júl. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
18 éves hormonzavaros bakfisként tök normális a napi három, nem benned van a hiba!
2016. júl. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért de elég bunkó a srác, ha vitánál ezt hozd vágja ráadásul rondább szavakkal. Szerintem semmi nem létezik... Tényleg csak az , amit az első írt.. De , ha a pasi ezt hozzád vágja, akkor én lehet nem lennék még mellette.. Ne magadat hibáztasd, mert ez nem hiba és te nem vagy hibás. Ez természetes dolog, és egyébként nincsneek olyan átlagon felüli igényeid , napi 2-3 egy átlagos fiatal pár igénye szerintem.. 18/n
2016. júl. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Es ez nem taszito egy ferfi szamara ha egy no folyton szexelni akar? Nem izgatobb ha neha a no mondd nemet?

En kb sirva fakadok amikor meghallom a nem szot es megjobban akarom...

(En soha nem mondtam neki meg nemet,mert nem tudtam!)

2016. júl. 7. 09:54
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Több ilyen nőre van szükség...
2016. júl. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!