Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Letezik valami modszer a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik valami modszer a szexualis vagy csokkentesere?

Figyelt kérdés

Nemtudom velem van e a baj lany vagyok 1 eve egyuttvagyok a parommal es egyszeruen nem birom ki szex nelkul.. van amikor faradt es nincs kedve en akkoris akarom es kezdem ugyerezni lassan mar emiatt nem kivan engem mert en tulsagosan kivanom ot mindig.. ha 2-3napig nem szexelunk en mar megorulok es kb sirva fakadok,hisztis vagyok es kezelhetetlen. Maszturbalas se segit mert csiklo izgatasa altal nem tudok elelvezni illetve elvezni sem tudom csak huvelyi orgazmusra vagyok kepes..lehet ez okozza a szexfuggosegem is..

es kezdem ugy erezni velem van a baj hogy ennyire szex fuggo vagyok hogy nem birom ki par napig :( de nagyon szeretem a parom nem szeretnem se levaltani se megcsalni inkabb magammal kene kezdenem valamit...



2016. júl. 7. 09:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként én is sírva fakadnék ha ott lenne mellettem a párom és napokig nem akarna szexelni. (mikor nincs meg neki)
2016. júl. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Jaigen ez meg a masik hetvege ota nem szexeltunk es most hetvegen meg is fog jonni es szerintem addig biztos hogy semmi nemlesz😂 egyebkent engem azsem zavar ha megvan valamiert akkoris mindig nagy az etvagyam. Es tegnap mesztelenul aludtam mellette de megcsak at sem olelt...
2016. júl. 7. 10:01
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem dúl benne a szerelem az biztos. Ha nincs is kedve szexelni átölelhetne.
2016. júl. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
84%

nekem pont jó lennel. cseréljünk

nálunk az asszony nem akarja csak max hetente egyet

én pedig mindennap tudném dugnám

2016. júl. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Akkor feleségül veszlek én.

Ne aggódj, majd elnövöd. Gondolom, hogy Ő az első, akivel lefeküdtél. A szüzesség elvesztése utáni 1 - 1,5 év ilyen. Utána helyreáll a "rend".

2016. júl. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nem, nem o az elso nekem mar helyre allt a rend..minden baratomnal ez volt eddig :(
2016. júl. 7. 12:41
 17/19 anonim ***** válasza:
biztos azért akarod ennyire , mert szereted és ezért kívánod. ő viszont szerintem nem szeret téged.. mondja egyáltalán, hogy szeret? mert ha csak szexelni nem akarna attól még megölelhetne stb...
2016. júl. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ezernyi oka lehet annak, ha két ember nem illik össze. A vérmérséklet az egyik. Nem kell ezen rugózni. Ha nem megy a szekér, el kell tolni a biciklit. :-))
2016. júl. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Érdekelne így négy év után hogy alakult a szexuális étvágyad.
2020. szept. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!