Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, csak én nem szeretem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, csak én nem szeretem a pasik ondójának, illetve magának a nemi szervüknek az illatát?

Figyelt kérdés
Egyszerűen ha jobban megérzem, elmegy a kedvem a dolgoktól. Volt akinél alig éreztem, de van, hogy amikor csak a wc-re megyek el a pasi után, ott is érzem és nagyon nem jön be..

2016. júl. 7. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor ez cumi
2016. júl. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 icu75 ***** válasza:
Olyan volt hogy egy-egy pasinak nem jött be a "szaga" ezekben az esetekben vízzel nem is próbálkoztam. Vannak viszont akik meg nagyon is bejönnek szabta,és akkor már rendesen összefut a nyál a számban. Egy ilyen jó szagú-ízű pasinak az izzadtsága is bejövős nálam (persze nem a többnapos) :-)
2016. júl. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 icu75 ***** válasza:
Bocs: nem vízzel hanem: ÍZZEL
2016. júl. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 electroman75 ***** válasza:
Hidd el a szappan és a víz csodákra képes! És ez nem csak a férfiakra vonatkozik.
2016. júl. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 icu75 ***** válasza:
Electroman75 az ondódat nem tudod megmosni :-) ebben a kérdésben nem a nem megfelelő tisztálkodás miatti szag és íz van kérdezve.
2016. júl. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én szeretem :)
2017. febr. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!