Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom gyorstüzelő, szinte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom gyorstüzelő, szinte semmi sem segít. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már szexelni sincs kedvem, mert eddig még sosem bírta 5 percig vagy tovább, elélvez. Utána bűntudata van, megpróbál kielégíteni, de az nem ugyan az. Próbáltuk már, hogy előtte kivettem neki/leszoptam, többször egymás után, mondtam neki, hogy közben álljon meg, de sosem tette olyan gyorsan tör rá az egész, hogy mire eszébe jut már elment.
2016. júl. 8. 03:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy kicsit önző?
2016. júl. 8. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Hát én nem tudom nekem legalabb van 30per mire elmegyek de ez mindenkivel mas ha kiverik előtte akkor orakig is birom :) ezen segiteni nem lehet max mas pasi;) irhatsz segithetek ha akarod privatba irj ;)
2016. júl. 8. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Toljatok le több menetet egymás után, na persze ha több után is feláll neki, olyan nincs hogy a sokadik menet után is mindig hamar elmegy ha nem tartotok túl hosszú szüneteket.
2016. júl. 8. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%

Egyszerű a megoldás!

durex extended pleasure-t használjatok.

Vagy szerezz be neki benzokainos kenöcsöt és kenjen egy picit a makkjára. Érzéstelenítő :P

Mármint tovább fogja bírni

2016. júl. 8. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, ha a makkjara keni, akkor az a nőt is fogja erzesteleniteni nem csak a férfit, az óvszer a legjobb amit írtál, egyszer vásároltam olyat, hát mit mondjak, alig tudtam elmenni tolle.
2016. júl. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
Ez mind hülyeség... Sajnos van aki csak ennyire képes. Az orgazmus visszatartás tanulható, de nem mindenki képes rá.
2016. júl. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha úgy is megy hogy előtte leszopod, akkor inkább toljatok több menetet...


Vagy mielőt betenné, többször élveztessen el, s lehet hogy ha már benne vagy akkor egy rövidebb menet is elég lenne neked is a farka általi élvezethez

2016. júl. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
régen nekem is voltak ilyen problémáim. Úgy oldottam meg, hogy szex közben másra gondoltam, mondjuk a tegnapi meccsre vagy hogy mit volt a munkahelyemen. Miután átestem egy ponton egyből tovább, sokkal tovább bírtam.
2016. júl. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szokjál hozzá!

Az ajánlott óvszert, kenőcsöt leszámítva, rengeteg dolgot kipróbáltam az elmúlt huszon-pár évben. Közel a 40hez már úgy érzem, hogy ez is egy adottság (mint a méret), amit jó irányba nem tudunk befolyásolni, csak rosszabb lehet.

Szerintem sok férfi elnövi ezt a problémát fiatalon, és azt hiszi, hogy "megtanulta", pedig csak "beállt" neki.

2016. júl. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Játszotok oda vissza orgazmus kontrollt... Az én páromnak is ez segített... Nagyon élvezetes és jó játék. 22 N
2016. júl. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!