Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem élvezem a szexet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem élvezem a szexet egyetlen partneremmel sem? Hüvelyi orgazmusra egyáltalán nem vagyok képes. Nekem az egész olyan semmilyen érzés, vagyis nem érzek közben semmit, se jót, se rosszat.

Figyelt kérdés

#27/N
2016. júl. 10. 14:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Azért, pont amiért mondod: szexelsz és nem szeretkezel.

Az egyiket az állatoktól tanultuk, a másikat az istenektől...

2016. júl. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 RRR ***** válasza:

talán,mert a partnereid nem figyeltek rád,hogy jó és kielégítő legyen neked


esetleg szégyellsz valamit magadon és az nyomja rá a bélyegét az egészre



nem kívántad a partnereid

2016. júl. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hú, hát, voltak olyanok, akiket kívántam, nagyon is. Kezdők sem voltam és önzők sem, ezért nem értem.
2016. júl. 10. 14:41
 4/12 A kérdező kommentje:
*voltak
2016. júl. 10. 14:41
 5/12 A kérdező kommentje:
De aztán, mikor benne vagyunk már a dologban, hirtelen elmúlik a vágy és olyan semmilyen lesz az egész...
2016. júl. 10. 14:42
 6/12 anonim ***** válasza:

a pánk mondta: Tanulni, Tanulni, Tanulni!

Lefordítom, ha szeretnéd, meg kell tanulni. A tanulás pedig sok gyakorlással jár.

2016. júl. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Rágörcsölsz
2016. júl. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem görcsölök rajta, inkább olyan mindegy érzés az egész...mintha nem érdekelne, semmi izgalom, vagy csak minimális, pedig nedvesnek nedves vagyok.
2016. júl. 10. 14:54
 9/12 anonim ***** válasza:

van ilyen sajnos, nők körében előfordul

Én hétből 1 ilyen csajjal találkoztam

ettől még nem dől össze a világ, hüvelyi orgazmus nélkül is lehet boldog életet élni

2016. júl. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert még nem találtad meg a megfelelő partnert. Én is így voltam,aztán jött a megfelelő pasi aki azóta a férjem :)
2016. júl. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!