Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz fiúk/volt szűz fiúk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz fiúk/volt szűz fiúk, hogyan reagálnátok vagy reagáltatok volna, ha arra ébrednétek fel reggel, hogy a barátnőtök orálisan kényeztet?

Figyelt kérdés
A barátom nagy szégyenlős előttem, ha fel áll neki akkor próbálja takargatni és nagyon kínos neki,de mikor próbálom a témát erre terelni, hogy ez normális dolog vagy a szex témába jön akkor vagy úgy tesz mint aki meg sem hallja vagy tereli a témát.21 éves már elmúlt én 20 leszek.

2016. júl. 10. 19:37
1 2
 11/17 Bolygó Hollandi válasza:
7-es válaszadó és szűz voltam, a barátnőm meg nem, de mégis volt köztünk sex rendesen :D. Bár igaz, hogy én nem a szégyenlős szüzek közé tartoztam, 18 voltam és a 28 éves kigyúrt, jóképű barátjától nyúltam le a drágámat ;). És a "kis szerencsétlen" fiúval jobban szerette(ezt rengetegszer hangoztatta), mint a sok lányt megjárt "csődörrel" :) ;)
2016. júl. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
100%
Drága 7-es válaszoló :) Nagyon is van ilyen.Én nem vagyok szűz 17/L de a barátom igen 19 és fél éve vagyunk együtt és még csak most tervezzük az elsot.. Szóval ne állítsd hogy nem szűz lány nem állna össze egy szűz fiúval..
2016. júl. 11. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Daidalosz ***** válasza:
100%
Tobbszor volt szerencsem igy ebredni. Csodalatos.
2016. júl. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kotekedeskeppen, de szuz fiuk es volt szuz fiuk... nem lett vna egyszerubb ha ugy kerdezed h fiuk? :D
2016. júl. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 János Gilján ***** válasza:
100%
Engem néha meglep a feleségem ilyen élménnyel, és nagyon imádom. Van, amikor félálomban azt hiszem, hogy álmodok és nem akarok "felébredni", nehogy elmúljon a varázs. Meg olyan is van, hogy azonnal teljesen felébredek és mosolyogva konstatálom a dolgozó buksit az ágyékom tájékán. Természetesen a viszonzás sem szokott elmaradni. :) A feleségem azzal szokta indokolni az ilyen kezdeményezést, hogy cukin meredezett álmomban a farkam, nem volt más választása, be kellett kapnia! :D
2016. júl. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én orgazmussal reagálnék rá!
2017. jan. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szexről beszélgettek és együtt fekszetek, de még nem volt semmi?? Na ja!
2023. jan. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!