Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok! Nektek is bejonnek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Nektek is bejonnek az izmos pasik?

Figyelt kérdés
nem tudom ez normalis - e ,mert sok lanytll hallom, hogy jajj tul izmos, nem szeretem az izmos pasikat stb. en meg egyszeruen megorulok ertuk. ok a gyengeim meglatok egy kondis izmos szeoen kidolgozott testu pasit es elolvadok.... most komolyan nem tetszik ez nektek ???

2016. júl. 12. 22:22
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Ja,hogy ez egy olyan kérdés

Aminél izmos 💪 pasik jelentkezését várod

2016. júl. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Nekem nem az esetem.. De attól még lehet valaki rendes. 22 N
2016. júl. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Ez a szakmám és nem most kezdtem el... Az inakban rejlik a valódi erő. Láttál már shaolin papokat? Tornászokat?

Alap izom kell, de amire te gondolsz, abban nem erő rejlik. az izomépítés lényege, a kevés sorozat sok ismétlés. Az erő lényege a sok sorozat kevés ismétlés.

2016. júl. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

#11 nem itt terveztem megkeresni a leendo ferjem:)

tobbi valaszadonak akinek sikerult a kerdesre valaszolnia koszonom!

2016. júl. 12. 23:04
 15/31 anonim ***** válasza:
19%
"erőhöz izom kell. senki nem lesz erős 0 izomzattal." Ez biztos, csak nem mindegy,hogy valaki fizikai munkától lett izmos, ott valóban van erő, vagy pedig konditeremben kreatintól, és tömegnövelőktől felfújt látvány-izom van rajta, erő meg ideig-óráig tart. Volt már rá példa, hogy az izom-fiúknak nem nagyon ment kitartóan a meló, meg nem is tudtad annyi tömeget hosszú távon hurcolni, mint amit elvártak maguktól,vagy az ember elvárna tőlük, volt is idegeskedés, értetlenkedés a részükről. :) Én meg egy kis vézna ember vagyok, aztán volt hogy csodálkoztak,hogy ahhoz képest van bennem erő. Ennyit az izmokról és a valódi erőről! Jól kell lakni,aztán mehetnek a dolgok, ha esetleg megéhezek,akkor sem kell zabálnom annyit,mint egy disznónak, két szendvics, aztán energia feltöltve. :) Kislány! Nem baj,hogy két szendóval lenyomok egy 8 órás műszakot?
2016. júl. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
81%
Imádom, amikor összejön a sok szakértő és ömlik a szájukból a szr.
2016. júl. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Nekem nem jonnek be az izmos pasik, az tetszik ha nincs rajta izom, de nincs rajta folosleg. Egy vekony pasi nagyon szexi tud lenni... Igen tudom, valami nincs rendben a fejemben :)
2016. júl. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
#8, de igen, az erő és az izomzat is számít. Nem tudom, más nők hogy vannak vele, de nekem férfias férfiak jönnek be. Plusz szükségem van arra, hogy vérbeli nőnek érezzem magam mellette.
2016. júl. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
22%
Ó hogy szopjátok ki a fa**omból az izmomat! :D
2016. júl. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

#17 baratnom is ezt mondigatja mindig hogy a vekony pasik milyen szexik... en nem tudom ezt megerteni :D

#18 igen en is igy vagyok vele:)

#19 menj gyurni, hogy legyen mit kiszopni majd valakinek :D

2016. júl. 13. 09:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!