Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok! Nektek is bejonnek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Nektek is bejonnek az izmos pasik?

Figyelt kérdés
nem tudom ez normalis - e ,mert sok lanytll hallom, hogy jajj tul izmos, nem szeretem az izmos pasikat stb. en meg egyszeruen megorulok ertuk. ok a gyengeim meglatok egy kondis izmos szeoen kidolgozott testu pasit es elolvadok.... most komolyan nem tetszik ez nektek ???

2016. júl. 12. 22:22
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%
Semmit nem ér a kondiban szerzett izom, munkatársam is nem rég költözködött, mesélte,hogy volt segítsége, azt hitte,hogy bírni fogja a srác a dolgokat, mert milyen jó kondis, aha...aztán sehol semmi. " Bennem van erő, 50-es karom van, járok kondiba" Jól van Pistike menj szépen játszani a barátaiddal, ne legyél láb alatt, most a bácsik nehéz dolgokat fognak cipelni! :) Kb. ez lenne a párbeszéd köztem és egy gyúrma gyurka között, ha segítségre lenne szűkségem nehéz dolgok hurcolásához. Kondi izom= egyenlő látvány izom semmi több! Ha egy Trabant kasznit lecseréljük Lamborghini kasznira, az még ugyanúgy csak egy Trabi marad.
2016. júl. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
0%
Volt olyan is,hogy egy havernál voltam, ez már régen volt, xboxoztunk egyet,söröztünk, aztán mentünk mászkálni, benéz a postaládába, kivesz egy borítékot, majd megrántja a vállát: "Idézés a rendőrségtől" Kérdeztem: Mit csináltál? Erre ő: Megvertem ...-ot. Én: "De ... izmos srác, jár konditerembe is rendszeresen." Erre a haver: "Na és látod mit ér vele, meg ne feledjük, hogy én hol nevelkedtem!" Ennyi! Még verekedni sem tudnak! Olyanok mint...mint mondjuk egy szál rózsa, szép szép, de sok haszna nincs. :) Kis ne bánts virágocskák, szegénykéim! :D
2016. júl. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
azert valamennyire ok is erosek:D sokan akik itnak ott hogy semmit sem er... ( nem mindenki) dr biztos van, aki feltekeny es azert mondjak h mennyire szarok a kondisok :"D
2016. júl. 13. 12:20
 24/31 anonim ***** válasza:
0%
Tudnak fekve nyomni f..om tudja hány kg-val, ennyi! Azt meg nem sokat ér, hosszú távon merülnek a gyerekek. :)
2016. júl. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
64%-oskának agyára ment a bizonygatási kényszer...
2016. júl. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
0%
64%-oska csak tényeket, megtörtént eseteket írt le. Ha nem tetszik lehet koccolni az oldalról kis csikó!
2016. júl. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Ja, de a tényeidet senki sem kérdezte, itt az volt a kérdés lányokhoz!! tetszik-e ? nem az , hogy milyen hasznos, mennyire erősek, mennyire jók. csak , hogy tetszik-e....
2016. júl. 14. 07:35
 28/31 anonim ***** válasza:
68%

Senki sem kíváncsi a félóránként ideböfögött kamu történeteidre és a tudatlanságodra az emberi szervezet terén. A folyamatos bizonygatás, hogy "de ők rosszak, én meg jó hurr durr" meg erősen kisebbségi komplexusra utal az izmos emberekkel szemben :D meg arra, hogy nem vagy te megbékélve magaddal egyáltalán, de ahelyett, hogy magadat fejlesztenéd, mást húzol le és dobálod rá a kaksit.


Bocs, kérdező, nevelek :D

2016. júl. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

:DD

semmi gond, de felesleges, mert úgysem értik meg :D

2016. júl. 14. 08:06
 30/31 anonim ***** válasza:
0%
Nem kamu történet egyik sem, de mindegy, éljetek tévhitben leszarom. Azért írtam ezeket,mert sokan itt okoskodnak,hogy izomban az erő, meg aki gyúr, az biztos mennyire erős, közben ahhoz képest semmi. Bármelyikőtök eljöhet velem egy munkatársamtól megkérdezni,hogy mekkora segítség volt neki költözködésnél az izmos fiúka.0,semmi kb.
2016. júl. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!