Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orgazmus után túl szűk a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orgazmus után túl szűk a hüvelyem?

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Szexnél mindig előfordul, ha orgazmusom van/kezd lenni, akkor "összezár" a hüvelyem, így a párom nem tud beljebb hatolni, ezért gyakran abba kell hagyni.:/ Mi lehet a baj? Próbáltuk más pózban is, síkosítót stb.

2016. júl. 13. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez természetes.. Nálam is ez van. Nem tudsz vele nagyon mit csinálni. Nekem volt olyan hogy konkrétan kinyomtam a páromat és utána már nem bírta vissza rakni... 22 N
2016. júl. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyakoroljátok az időzítést úgy hogy egyszerre menjetek el, vagy ő egy pár másodperccel előtted. Esetleg tartsatok ilyenkor egy kis szünetet, aztán pár perc múlva mehet tovább. Addig te kényeztetés máshogy.
2016. júl. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

* kényztesd

(Autokorrekt bocsi)

2016. júl. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ez van, de már együtt vagyunk egy ideje, és már érzi a jeleket, hogy mikor kell az orgazmusom kezdete előtt jó mélyre nyomni egy határozott mozdulattal a farkát, és így mind a kettőnknek sokkal nagyobb élvezet az egész.
2016. júl. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Noren1989 ***** válasza:

Tudtátok, h ennek neve is van? Orgazmikus mandzsetta, vagy mia lópikula.


Normális dolog, amúgy.


26/F

2016. júl. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%

Ez amolyan ' természetes dolog , de nem fontos vele együtt élni ;) :)

Én négy évig kínlódtam, volt .. hogy már sírtam emiatt :( :/

Persze kényeztettem máshogy is. De akkor is zavart nagyon.

Amit tudok ajánlani!!! Keresetek egy jó dokit, Lehetőleg Nőt ! :) aki segít az Intimtornában !!! Hidjétek el, hogy pár alkalom után csoda...

Én is mindig " kilőttem ,, volt, hogy rázártam orgazmus előtt és csak fajt mindkettőnknek :/

Ma má nyoma sincs !!! ;) :D

2016. júl. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4%
Én ezt nagyon nehezen tudom elhinni. Soha nem voltam még együtt ilyen lánnyal, de ha a hüvely elég nedves, én benyomom akárhova, az biztos. :D 37/F
2016. júl. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!