Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A Balaton Soundon tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Balaton Soundon tényleg rengeteg könnyűvérű csaj van?

Figyelt kérdés

tudom már vége, éppen ezért kérdezem, aki ott volt, meséljetek mik voltak, esetleg titeket is pippantott le pár? :D megjelent ugye egy cikk is, hogy sokan a belépőért szexeltek meg stb.

lányok is mondhatnak dolgokat akik esetleg éppen nem ribizlik de láttak furcsa dolgokat a fesztiválon :D

én úgy hallottam hogy az ott lévő csajok 90%-át egy kigyúrt jóképű pasi ott gond nélkül megtudja szerezni egy egy kalandra :D


2016. júl. 13. 13:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, és drogosok is, füvesek is. Ezért nem járok ilyen legalja fesztiválokra. Primitív emberek gyűjtőhelye, nagyon le kellene ereszkednem hozzájuk. :D Ismerőseim voltak és mesélték, hogy nagyon gázak, volt olyan lány, aki lepipáztt valakit egy Screwdriver-ért, másik azért ült bele egy srác ölébe meztelen, hogy bevigye ingyen. Pfejjj.
2016. júl. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
kb mint a diszkó, ri bancok gyűjtőhelye :D
2016. júl. 13. 13:11
 3/12 anonim ***** válasza:
Mindenhol csak ribizlik...fűvel-fával elmennek csak veletek nem...
2016. júl. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nem is értem, hogy a sok kanos gyakoris miért nem !ent akkor oda dugászolni, miért kell akkor itt keresgélni?
2016. júl. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azért ott is ki kell nézni valahogy ha azt akarod hogy szóba álljanak veled a csajok.Itt meg lehet mindenkit személytelenűl fikázni,dagattan,rondán,igénytelenűl.
2016. júl. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
mert elég drága :D meg gondolom ott se úgy megy, hogy egy molnár krisztiánt csakúgy lepippantanak, oda csak jó pasik járnak, mert nekik van önbizalmuk, ők szeretnek partizni, nyilván egy gyakoris szűznek nincs önbizalma, nem szokott bulizgatni, minek menne le egy fesztiválra?
2016. júl. 13. 13:27
 7/12 anonim ***** válasza:

Amúgy ez igaz. Tavaly voltam ott, átlagos testalkattal (nem satnya, nem púpos, nem sörösüveg vállú), de tökre kilógtam a tömegből. Konkrétan kerestem, hogy legalább 1 ember jöjjön szembe aki nem sokkal izmosabb és kidolgozottabb nálam, de szinte csak olyanokat láttam első nap... aztán persze mikor már jön a sok girnyó turista és mindenkit összefúj a szél ez kicsit változik, de akkor sem egyszerű hozni a jó formát. Szóval nem pattanásos, kifehéredett bőrű önbizalomhiányos gyűjtőhely :D


Úgyhogy lehet szidni a csajokat, de nem csak ők olyan igénytelenek, hanem maga a pasifelhozatal is versenyképes. Mondjuk aki emellett ingyen fesztiválozik arra én is tudok anyázni...

2016. júl. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
utolsó: és te hány éves vagy? 21, 25? nem mindegy :D
2016. júl. 13. 14:53
 9/12 anonim ***** válasza:
22 voltam, de általában le tudok tagadni 4 évet. Miért, ennyire meg fog vastagodni mindenem pár éven belül?
2016. júl. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hát 22-nél már gáz ha 4 évet le tudsz tagadni :D de mindegy nem ez a lényeg
2016. júl. 13. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!