Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, szerintetek ciki vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek ciki vagy jó dolog, ha egy 18 éves lány még szűz?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, akinek előttem nem nagyon voltak komolyabb kapcsolatai, csak ilyen pár hetes járások meg egyéjszakás kalandok, leginkább ilyen tipikus ribikkel, akik bárkivel összefeküdtek..És egy rakás ilyen csaj után szerintetek felüdülés lenne neki egy olyan lánnyal lennie, akinek már barátja se volt nagyon meg még nem is volt férfival, vagy azt gondolná, hogy mekkora gyökér lehetek, ha 18 év alatt nem jutottam el odáig, hogy valaki egyszer lefeküdjön velem?..

Ti mit gondolnátok egy ilyen lányról?


2016. márc. 29. 12:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen tetszene.
2016. márc. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%

Tetszene h megbízik bennem es nekem adja oda 😊.

17F

2016. márc. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

egyalltalan nem gondolnam hogy gyoker > legalabb nem csak a varisi

szobroktol szuz

2016. márc. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
67%

"18 év alatt nem jutottam el odáig, hogy valaki egyszer lefeküdjön velem"?


Nyilvánvaló hogy ha akartad volna akkor bőven elveszíthetted volna, lányként azért nem olyan nehéz ügy. Pontosan tudja ő is hogy azért nem történt még meg mert nem akartad, csak majd olyannal akiben tényleg megbízol. Ez érték, és ezt ő is tudja. Főleg ha ő lesz majd az akivel először lefekszel, az megtiszteltetés ilyen esetben. Örülni fog neki :)

2016. márc. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
20%

Biztis hatalmas öröm lesz neki egy szűzzel szenvedni egy olyan csak helyett aki tudja merre hány méter.

Baromira nem vagy értékesebb mert nem volt benned farok.

2016. márc. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Mert mit kéne tudnom? :D
2016. márc. 29. 12:34
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez becsülendő. És aki azt mondja, h ez miatt nem vagy egy csöppet sem értékesebb (bénázásra, meg hasonlókra hivatkozva), annak igen komoly bajok vannak az értékrendjével. Te egy igazi kincs vagy, aki ezt nem értékeli, az meg sem érdemel téged!
2016. márc. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

De amúgy jó lenne, ha nem küldene senki olyan üzeneteket, hogy szeretne ismerkedni, mert az volt a legeslegelső mondatom is a kérdésben, hogy van barátom...

2016. márc. 29. 12:40
 9/19 A kérdező kommentje:
Igen, azok :D Kötekedjél anyukáddal, nem vagyok kiváncsi a válaszaidra.
2016. márc. 29. 12:47
 10/19 anonim ***** válasza:
74%
Ha eddig nekem tartogatta a szüzességeét akkor menő. Minden más esetben teljesen érdektelen
2016. márc. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!