Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most mit csinaljak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Randizok egy fiuval egy ideje,es o azt hiszi hogy voltam mar fiuval mert voltak pasijaim,de nem merem elmondani neki hogy meg nem voltam senkivel ugy. Mit tehetnek?

18/l



2016. júl. 13. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:

miért nem mered elmondani? mi történik akkor?


23F

2016. júl. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Legyél őszinte! Ha már a kapcsolat elején nem vagy őszinte, akkor mi lesz késöbb?

De választhatsz egy idősebb, tapasztalt pasit is tanító bácsinak!

2016. júl. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
23- eves,es a multkor ilyesmikrol beszeltunk ,es megkerdezte h az vagyok e,es ravagtam hogy nem,mert tudom h o ugy gondolja hogy nem vagyok az.
2016. júl. 13. 22:05
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

egy komolyabb hangulatban "be kell valljak valamit Béla, még nem voltam férfivel, csak ezt cikinek találtam elmondani, bocsi, hogy hazudtam"


23F

2016. júl. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
És ha az első szexnél kiderül a hazugságod, az jobb lesz?
2016. júl. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen mond el neki, az első meztelenkedés előtt! Nem fog haragudni, hogy becsaptad, sőt nagyon fog örülni neki.

De soha többet ne hazudj, az a kapcsolat végét jelenti.

Ha úgy áll hozzá az első együttléthez, hogy nem vagy szűz, az garantáltan emlékezetes lessz, de rossz értelemben! Ne tedd ki magatokat ennek. Egy szűz lánnyal teljesen máshogy kell bánni, mint egy tapasztaltal.

2016. júl. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Whitneyy válasza:
100%

4#6 A Bélán szakadtam:DD


De amúgy fentieknek adok igazat, fontos az őszinteség, és ha tényleg komolyan gondolod vele, akkor pláne:) meg ez nem szégyellni való, inkább örülni fog, hogy ő lesz az első:)

2016. júl. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én bár fiú vagyok de csak sokkal később mondtam el, hogy vele az első az amúgy nekem az abszolut első is volt egyben :)
2016. júl. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Noren1989 ***** válasza:

Elmondod, amint tudod.


26/F

2016. júl. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!