Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, hogy ne érezem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne érezem magam rosszul vagy kevesebbnek mint mások?

Figyelt kérdés

Röviden annyi, hogy 23 éves pasi vagyok, úgy érzem, hogy rendbe szedtem magam a gimi óta.

Személyiségemet jobbá tettem, külsőmet is, illetve megszerettem magam.

Sok pozitív visszacsatolást kapok ( nem anyukámtól ), hogy mennyire helyes gyerek lettem illetve, hogy személyiségem és beszédem is megnyerő.

Ehhez jön még egy enyhén de nem bántó csipkelődő humorérzék is.

De mégis, úgy érzem le vagyok maradva másoktól.

Lányokkal nincs sok tapasztalatom, bár már nem vagyok szűz de mégis valahogy irigy és féltékeny vagyok másokra, hogy nekik több szex jutott mint nekem eddig.

És próbálok a gondolkodásomon változtatni, de nagyon nehéz és sajnos ez rányomja a bélyegét teljes önmagamra.


Nem tudom mi tévő legyek, járjak el prostikhoz hogy "elmúljon a kanosságom" míg rendbe nem teszem magam?

Vagy valahogy fejben tegyek rendet?



2016. júl. 12. 12:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mindennek eljön az ideje. Nem vagy egyáltalán lemaradva. Lehet rád vár a nagy szerelem és nem az a jó sok lánnyal sexeltem élet. Hanem azzal a lánnyal akit igazán szeretsz.

Bár ha te jobbnak érzed a prostikat akkor nyugodtan. De nekem ez a személyes véleményem. 

2016. júl. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igazából - tudom bután fog hangzani - de igazi férfinak akarom érezni magam.

Nem csak a körítés legyen meg hanem az is, hogy tudok teljesíteni ha kell, de a fent említett dolgok miatt itt vagy egy kis hiányérzetem.

2016. júl. 12. 12:45
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha igazi férfinak akarod magad érezni, akkor keress egy igazi nőt, aki mellett az lehetsz. A prosti ebben nem fog segíteni.
2016. júl. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nekem is ez az elsődleges célom de addig is lehetnének kalandok vagy prostik,

Nem tudom....

2016. júl. 12. 13:11
 5/11 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Ha neked beleférnek prostik, akkor csináld. Nem fogod amagad ettől férfiasabbnak érezni szerintem, de lehet, hogy tévedek. A ppénzért vett szex nem hódítás,az régen rosaz, ha attól várod az önbizalmad növelését. A fejedben kéne rendet tenni. Nem vagy attól alsóbbrendű ember,mert nem vágtál gerincre minden szembe jövő csajt. Sőt.... Szerintem ne gondold túl. Éld az életed, és kész. Majd jönnek lányok is.

2016. júl. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igazad van.

De valahogy mégis csak azokat veszem észre ha körülnézek, akik igen

2016. júl. 12. 13:50
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is ugyanazt gondolom mint az előző. A prosti, nem fogja azt adni, mint maga a "vadászat-élménye. S tudom miről beszélsz. Én 31 vagyok, s nagyon bánom, hogy anno nem volt több kalandban részem. Mert bár tartós kapcsolatban rengeteg tapasztalatom van, valahogy van bennem egy űr. Amit lassan kezdek bepótolni.

Én mondjuk élből elutasítom, a prostikat, nem fizetnék valamiért amit megkaptam eddig kvázi ingyen. Ehelyett, rátaláltam a sokak által utált puára. S ha akarsz valami maradandót csinálni te is keress egy olyan embert/irányzatot a puán belül ami a te személyiségednek legjobban megfelel. Szerintem annál az érzésnél mikor sikerül randit lebeszélni egy idegennel nem sok jobb van. Én online-gamet választottam, azon belül a Tinderre specializálódtam, s megkerestem azokat az embereket akik pl Magyar vagy nemzetközi szinten könyvet írtak, tanfolyamon oktatják a sikeres Tinder-stratégiát. De vannak akik az éjszakai van aki a nappali ismerkedést oktatja. Viszont kapni fogod a pofonokat, bármivel is kezded.

2016. júl. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Személyiségemet jobbá tettem?


Vettük észre

2016. júl. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Pua és társait élből elutasítok, de a tindert ismerem

De ne essék félreértés, nincs már-már semmivel sem gondom csak azzal, hogy ahogy fentebb egyik válaszoló leírta, -nem egy tiszteletteljes kifejezése annak amit érzek de- úgy érzem nem vágtam gerincre elég lányt eddig életemben.

Bár nem szeretnék csak ész nélkül dugni sem összevissza, nem akarom, hogy a másik kihasználva érezze magát.

2016. júl. 12. 15:26
 10/11 anonim ***** válasza:

Pua és társait élből elutasítok,

---

Okosan teszed.


úgy érzem nem vágtam gerincre elég lányt eddig életemben.

---

Tudod, kérdező, nem lehet minden a miénk. Valami mindig hiányozni fog. Én a szerelemben mindent megkaptam, amire csak vágytam, de sohasem repültem pl vitorlázó repülőn, sohasem ugrottam ejtőernyővel, és egy rahedli egyéb dolgot tudnék sorolni, amit - belecsikordul a fogam - de most már sohasem fogok kipróbálni.

Meg kell tanulni ezzel együtt élni.

2016. júl. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!