Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Itt gyakorin megismertem egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt gyakorin megismertem egy lányt, hallani sem akar rólam, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egyetlen kérdést írt ki az is valami szépség cucc volt, én poénból ráírtam és rátaláltam a leggyönyörűbb lányra. Ezt az oldalt nem látogatja ismerkedni nem akar mondván ő nem interneten és főleg nem egy anonim oldalról akar felszedni bárkit. Az eredmény egy instagram oldal és pár üzenet. Az instáról meg van a neve viszont facebookon nem lehet neki írni mert úgy van beállítva. Instagramon se tudtam. Hogy lehetne, NAGYON KELL AZ A LÁNY

20/F


2016. júl. 9. 00:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Sry de vagy feladod vagy reméled hogy felvesz ismerősnek ^^
2016. júl. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Küldj neki egy zenét a holnapi kívánságműsorban, a class FM en
2016. júl. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hallod, lehet az lesz 😂😂😂
2016. júl. 9. 00:15
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"rátaláltam a leggyönyörűbb lányra."

csak a külsejét láttad, vagy tudod is, hogy milyen belül?


23F

2016. júl. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Okos..értelmes..szép is..olyan más volt de komolyan pedig én nem szoktam így beszélni egy csajról sem....
2016. júl. 9. 00:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor miket mondasz a lányokról? Alázod őket?
2016. júl. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbálkozol és vársz,ennyi.Ha hallani sem akar rólad akkor azt kellet volna megírnod miért haragszik rád mit tettél?
2016. júl. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem ismerted meg. Ennyi. Az hogy tetszik valaki nem jelent semmit.
2016. júl. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!