Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lefele görbülő farkat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lefele görbülő farkat szerintetek se szereti senki max tolerálja és elfogadja az érzelmek miatt?

Figyelt kérdés

2016. júl. 13. 23:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Lefelé gördülő farokkal tudsz a legjobb orgazmust okozni egy nőnek kutya pózban. Egy barátnőm személyes tapasztalata legalább is ezt mutatja :)
2016. júl. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

A kérdésben benne van a válasz, bármennyire is elkeserítő. De ki ábrándozna egyébként lefelé konyuló hímtagokról?


Esztétikailag lehet maximum zavaró, a teljesítményed szerintem nem csökken ezáltal.

2016. júl. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Noren1989 ***** válasza:

Ez így van. Max az segít rajta, ha nagy. Nekem ez van. És nem látom a húúúde érzést a csajok arcán.


26/F

2016. júl. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Kutya pózban biztosan jó lehet, vagy kifliben
2016. júl. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az első és a második hozzászólónak is.

Enyém is lefelé görbül és eddig az osszes nőnek volt orgazmusa velem kutya pózban.

Még annak is, akinek előtte senki mással kutyában.

Egyébként szemből is imádták többnyire! ;)

Viszont látványra tényleg volt aki fanyalgott először, de szerencsére az élmény pozitív volt számára is!

30/F

2016. júl. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

engem valahogy nem nagyon érdekel, hogy merre görből.

ha tudja használni és van élvezet akkor nekem jó :) 22/L

2016. júl. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

A barátomnak is lefelé görbe, és kutyában nemhogy fergeteges orgazmust nem okoz, de még fáj is, szóval nem minden nőnek jó ám.

Amúgy nagyon szeretem, emiatt sose hagynám el, csak nem csináljuk hátulról. Ennyi.

2016. júl. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
de ha választhatnál milyenre cseréltetnéd a férfiasságát?
2016. júl. 17. 23:24
 9/16 anonim ***** válasza:
52%

Semmilyenre nem cserélném, nekem ő így tökéletes.

Ha arra vagy kíváncsi, hogy szerintem mi az ideális, akkor az enyhén felfele görbülőre szavaznék. :)

2016. júl. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
hát látványra tényleg nem ideális nekem már volt hogy beszóltak
2016. júl. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!