Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Miért van az, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért van az, hogy teljesen jó a testem, belsőre is normális vagyok és kedves de még sincs senki akivel sexelhetnék?

Figyelt kérdés
Már unom, hogy állandóan látom a kis cicanadrágos homok gyerekeket minden féle jó csajjal, nekem meg csak a kezem jut.. Van itt esetleg értelmes csaj, aki jól is néz ki és írna véleményt? Amúgy rendszeresen sportolok, és ápolt vagyok, hasam kockás stb stb. Küldök képet is ha úgy van.

2016. jún. 22. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
A kérdésed alapján iszonyat felszínes vagy, nem túl magas érzelmi intelligenciával. Ez így taszító.
2016. jún. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mert csak a szexre mész? És mert a szexet úgy írod hogy "sex"...


válasz is azért: nem tudom, nyilván van valami defekted, önbizalomhiány egyéb...ha odamész pár csajhoz (és ha tényleg jól is nézel ki) nem hinném, hogy 10-ből mind a 10 elhajt

2016. jún. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Eleg felszínes vagy. De ezek utan erdekelne a kulsod . Kuldj egy kepet pliz
2016. jún. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%

valószínű nagy az önbizalom a semmire

ha jo lennél a csajoknak akkor biztos buknának rád ehejett jobbat találnak mint te

amugy csak te hiszed hogy tuti srác vagy a csajok nem ezt gondoljak

önelégült vagy ijen nem kell a csajoknak hidd el

2016. jún. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
igen, felszínes a kérdés, de rengeteget írhatnék magamról. Aki szeretne többet tudni az írjon bátran. Csak már több mint egy éve nem voltam nővel és így 24 évesen már bosszantó..
2016. jún. 22. 21:33
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Gratulálok a sok okostóninak aki pár sor alapján megmondja milyen az illető könyörgöm külsővel kapcsolatos a kérdés akkor most a kedvességről és a belsőségekről kellene irnia? fuck logic itt néhány ember. Sokan magukat sem ismerik de 5 sor alapján már ugy lekövetkeztetik milyen valaki hogy ihaj :D
2016. jún. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
igen, ezt énsem értem miért írnak össze-vissza mindent csak azt nem ami a kérdésemre lehetne a válasz esetleg.
2016. jún. 22. 21:47
 8/11 anonim ***** válasza:
Na küldd azt a képet!
2016. jún. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem is kuldheted!:)
2016. jún. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Küldd.:D
2016. jún. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!