Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi okozhatja a potenciazavart?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi okozhatja a potenciazavart? Volt e már valaki hasonló szituációban?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A csajommal 5 hónapja vagyunk együtt, az utóbbi egy hónapban pedig potenciazavarral küzdöm, úgy hogy az ekecióm a szex közepén leáll, vagy ha nem akkor szex közben nem tudok elmenni és ezért nagy nyomás alatt vagyok és ki is vagyok borulva. Úgy érzem hogy ez lassan megmérgezi és tönkreteszi a kapcsolatunkat a kedvesemmel ha nem orvoslom a bajt. Elejében nagyon sokszor szeretkeztünk, volt mikor naponta több alkalommal is, és semmi gond nem volt, nagyon élveztük, de az utóbbi egy hónapban az erekcióm a szeretkezés kellős közepén leáll, és nem tudok mit tenni ellene. Minden egyes alkalommal mikor ez megtörténik, a csajom nagyon kiborul, és megvádol hogy biztos azért nem megy a dolog mert megcsalom és ezért nem kívánom, pedig ilyet sose tennék vele, mert nagyon szeretem, ezt mondom is neki de úgy érzem hogy nem hisz nekem. Ami a potenciazavart illeti, erekcióm az van, a csajom mikor orálisan csinálja, mindvégig élvezem, és a végén el is megyek, de szex közben még közelébe sem jutok. Az utóbbi egy hónapban jelentősen leromlott a kapcsolat közöttünk, veszekedtünk is sokat, és tulajdonképpen mindkettőnknek elég nehéz élete van, vissza szeretném rázni a dolgokat a helyükre. Volt màr valakinek hasonló gondja? Ha igen, hogy oldottátok meg? Szerintetek mi okozhatja a potenciazavart?

21/F

A csajom pedig 20 éves.



2016. júl. 14. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló, szintén nagyon szenvedélyes kapcsolat mellett. Én azt vettem észre, hogy a kudarc után ugye rosszabb. Arra koncentrálsz, hogy erekciód legyen. Ezt nem szabad. Ha mégis azt érzed, hogy kezd lankadni, miközben csinálod, gondolj valamire, ami még jobban beindítana, mint a jelenlegi szituáció. Nálam ez is használt.
2016. júl. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem szoktad mellette verni? (vagy nekem attól lett hasonló, na meg orált kb nem is éreztem, és elmenni is csak a saját kezem által tudtam. )

Meg hát igen ez egy ördögi kör, egyszer nem megy, utána izgulsz, és akkor meg mégannyira nem fog megint menni és így tovább.

2016. júl. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem is jobb az orál. A dugásban van, ha nem csinálhatom úgy, ahogy nekem kell, mert épp a lány azt mondja, hogy csináljam másképp, akkor nekem is van, amikor lemegy az izgalom. Szerintem ilyenkor az a megoldás, hogy no para, pihi és folytatni valamerre később. Vagy menjetek orál irányba.


Szerintem a kulcs az lenne, hogy úgy csinálni, ami neked érzed, hogy izgi és nem csak ez a reszelés. Szerintem lehet ezt csak megunjuk egy idő után, nem tudom. Meg lehet az is benne van, hogy azért ott dolgozni kell testileg rendesen, egy fárasztó dolog.

2016. júl. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azért elég paraszt a csaj, de érthető az is, hogy keresi az ideiglenes hiba okát..

Keress fel egy urológust, hátha szervi probléma van, ha mégsem legalább megnyugszol!

Fiatalabb korban inkább lelki gondok állnak a háttérben, de a párod nagyon nem segít a vádaskodással! Stressz, a kudarc emléke.. emellé még győzködni! Nekem se állna fel!

Nem használtok más óvszert, nem volt valami családi gond vagy nagyobb rossz emlék?

2016. júl. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak: igen, kifelejtettem hogy ez mellett szoktam masztizni is, mivel a csajom másik városban lakik, és általában hétvégenként találkozunk. Tegnap is eljött hogy meglepjen, és mivel nemtudtam hogy jön, előtte maszturbáltam,lehet hogy ez a gond.
2016. júl. 14. 11:27
 6/9 anonim ***** válasza:
#4 volt már olyan, hogy valaki elment urológushoz és az direkt potencianövelő nélkül megoldotta a gondjait?
2016. júl. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#4. Szerintem is lelki okról lehet szó. Ami a gumit illeti mi általában mindig más féle gumikat használunk. Először gumi nélkül szoktuk, majd később felrakjuk a gumit. Gumi nélkül általában nincs gond velem, de mikor felrakjuk akkor jön a gond. A poén az hogy kb 1 hónapja kezdtünk gumi nélkül is csinálni, amikor megjelentek a zavarok. Előtte gumival is ment mint a karika csapás.
2016. júl. 14. 11:41
 8/9 A kérdező kommentje:
#4. A csajomnál voltak családi problémák, ezért el is költözött otthonról. Meg is viselte, és meg is értem hogy most bármin könnyen kiborul szegény, de szerintem akkor sem kellene így viszonyulnia a dolgokhoz mivel én sosem borultam ki azon ha neki nem volt kedve a szexhez, inkább mondtam neki hogy semmi baj megértem és megnyugtattam hogy jól érezze magát.
2016. júl. 14. 11:52
 9/9 anonim ***** válasza:

Keress egy olyan csajt, amelyik szeret.

Lehetetlen küldetés, de ha bejön, akkor rendbe jön minden bajod.

2016. júl. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!