Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen volt már valakivel hasonló?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen volt már valakivel hasonló?

Figyelt kérdés
Van egy srác az egyetemen,aki külsőre nem az esetem,viszont nagyon okos és nagyon vicces.Engem mindig megnevettet.Mindig várom már,hogy lássam és hogy vele legyek.Egyébként külsőleg a srác kb. 5 cm-rel magasabb nálam (174 vagyok) és olyan 120-125 kg.
2016. máj. 11. 19:53
 1/4 Pszt! ***** válasza:

Nem minden a külső, de azért az se baj, ha nem Quasimodo.

Tehát ha a lényeg mélyére tekintesz el tudod dönteni, hogy akarsz-e tőle többet, mint haverság :)

25/N

2016. máj. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
te vagy 120-125kg? :O
2016. máj. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A srác az,én 53 kg vagyok :)


#1 Arcra sem csúnya :)

2016. máj. 11. 22:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor meg miről beszélünk? Vidd el néha gyúrni, és kész is a tökéletes pasi számodra :D
2016. máj. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!