Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek Nem kielégítőbb a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek Nem kielégítőbb a szerelemből történő szex?

Figyelt kérdés
Nem úgy értem, hogy mindenki érzéketlenül teszi.Vannak ebben is kivételek, de amit itt tapasztaltam érett nő létemre, nagyon lehangoló...
2016. júl. 14. 12:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

De Igen.


23/F

2016. júl. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a szerelemből való szex bensőségesebb... De sokan úgy vannak vele... Hogy hát ez csak szex minek túl bonyolítani... Pedig sokkal másabb ha olyan emberre vagy akit szeretsz és aki viszont szeret... 22 N
2016. júl. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Vannak olyan helyzetek, amikor az embernek nincs párja, és alkalmi szexet keres. Az csak arra jó, hogy pillanatnyilag könnyítesz magadon. Igazán élvezni a szexet csak érzelmekkel lehet. Szerintem. 33N
2016. júl. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.Teljesen így gondolom én is.Más kérdésnél viszont nem ezt tapasztaltam.Tudom jönnek majd ellenkező vélemények, de azért tettem fel a kérdést, mert azok is érdekelnek.
2016. júl. 14. 13:04
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
manapság már eleve ritka az őszinte szerelem.. de én inkább úgy mondanám a szerelmből együttlétet,hogy szerelmeskedés. a többi csak szex vagy dugás..
2016. júl. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az előző páromba halál szerelmes voltam és rettenetesen sz@r volt a szex. A mostaniba nem vagyok szerelmes csak szeretem összehasonlíthatatlanul jobb vele. Nem tudom ez a két lány technikai különbségében van-e, mindenestre ez van
2016. júl. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem.

A szerelem inkabb zavaró tényező a szexben

2016. júl. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Természetesen összehasonlíthatatlan! De rátalálni a viszonzott szerelemre számomra szinte lehetetlen. Életemben talán csak egyszer volt... :\ Így kénytelen vagyok beérni kevesebbel.


25/F

2016. júl. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én kevésbé tudok elmenni, ha szerelmes vagyok, mint a mostani páromba. Annyira lelki síkra viszem a szexet hogy "elfelejtem" az orgazmust. Attól még csodálatos. Egyébként azóta már megy, mert vele egész más mint eddig bárkivel.
2016. júl. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%
Én csak a mostani barátommal tudok elélvezni, akibe szerelmes lettem, előtte semmi. Ő is azt mondja, hogy összehasonlíthatatlanul jobb a szex velem, mint azokkal akikkel nem fűzte össze mély szerelem. Szóval de, kielégítőbb. :)
2016. júl. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!