Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek a nyitott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a nyitott házasságról? Él valaki ilyenben?

Figyelt kérdés

Mi vezetett ehhez? Mi az oka? Megéri? Kinek lehet jó a dolog? Ki az akinek bejött, vagy ki az aki emiatt vált el? Lehet ezt féltékenység nélkül is csinálni?

Nagyon sok kérdésem van, ha valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata, akkor írja még legyen szíves!

Bennem érlelődik ez a gondolat egy ideje, de más gondolkodni rajta, és egész más csinálni, úgyhogy nagyon kíváncsi lennék a tapasztalatokra!

Előre is köszi!



2016. júl. 14. 11:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Bocsi ez nem konkrét válasz: bennem felmerült a gondolat, hogy folytassam így a kapcsolatom. Megcsalt egy csókkal, én is visszacsaltam. A bizalom kicsit megroppant. Lehet így jobb lenne. De tudni szeretnék róla ha a párom mással lenne, vagy akár részese lenni. Úgy már nem tudnám elképzelni, hogy ne tudjunk egymás kalandjairól.


De ha van akinek van ebben tapasztalata, akkor engem is érdekel.

2016. júl. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
A legtöbb nő abban érzi magát, csak a férjük nem tud róla, és vigyáznak, hogy ne is tudja meg.
2016. júl. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Én támogatnám,bár még bőven nem vagyok házas. Amúgy te a férj,vagy a feleség vagy?
2016. júl. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt általában azok a párok csinálják ahol még kicsi a gyerek és hát a gyerek miatt legyenek együtt... Ez csak akkor okés ha mind két fél bele megy... Bár nem értem a logikát benne... Egyszerűbb lenne külön válni.. Minthogy úgy együtt lenni hogy közben mind két fél mással kefél... Nem tudom de ez nekem nem férne bele

.. Az megint más hogy ha ki próbálják a 3-as szexet.. De ez nem... Számomra elfogadhatatlan... 22 N

2016. júl. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

északi népeknél ez eléggé gyakori és elfogadott dolog.

itt azért más a felfogás, délebbre meg még inkább

2016. júl. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A kettesnek igaza van.
2016. júl. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a nyitott házasságban eléggé fel kell, hogy vértezve légy. nem egyszerű dolog. sokkal jobban kell a partnerekre figyelni és a nagy hajszában könnyen szem elől veszted a másik igényeit. van ennek elég sok aspektusa.... kevés ehhez itt a hely
2016. júl. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Biztos bele nem mennék.
2016. júl. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A nyitott házasság fából vaskarika. A házasság elvileg két ember érdek-és dacszövetsége, ami szerelemből köttetik. Márpedig a szerelem rendkívül önző dolog. Magunknak akarjuk a partner minden gondolatát, minden érzését, minden rezdülését. Mi akarunk lenni az ő örömforrása, a boldogságának okozója. Amikor a lángoló szerelem elmúlik (mert az olyan, hogy megteszi!) valami más lép a helyébe. Jó esetben az összetartozásnak valami olyan erejű érzése, amit valóban csak a sír választhat el. Kevésbé jó esetben egymás megbecsülése, szeretete. Itt már nem játszik az önzés. Már nem akarunk mindent a másiktól kapni, és nem akarunk mindent jelenteni neki. Jó, hogy van nekünk, örülünk neki és jól megvagyunk, de kb ennyi. Itt már nem nyújt feltétlen örömet a kizárólagosság, és valamelyik fél kifelé kezd kacsintgatni.

Tudni kell, hogy az ember úgy van bedrótozva, hogy állandóan többet akar. Fejlődni, gyarapodni akar.

Az első esetben ez minőségi gyarapodást jelent, míg a nyitott házasságban mennyiségi változással jár. Első esetben a kapcsolat egyre mélyülő és egyre elválaszthatatlanabb lesz, a második esetben egy idő után már nincs hova fejlődni, és előbb-utóbb veszteséghez vezet.

2016. júl. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha 40 fölötti férfi vagy, írhatsz privátot, talán tudok tanácsokkal segíteni.
2016. júl. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!