Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy pasinak a bnője nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasinak a bnője nem teljesíti az extrémebb vágyait, de prostihoz nem szeretne menni, mit tehet?

Figyelt kérdés
2016. júl. 14. 18:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi vagyok!


27F

2016. júl. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nagyon szar helyzet,a bnőm nagyon szeretem,de a vágyaim nagyon nehéz elnyomni!
2016. júl. 14. 18:27
 3/23 anonim ***** válasza:
47%

Akkor a pasi megérti a lányt és visszavesz.

Komolyan miért a lánynak kellene úgy tennie ahogy te akarod? értsd meg őt, hogy nem vágyik az extrémebb vágyaid ki próblásárásra.

No persze mi neked az extrém? Anál, kikötözé stb?

23/F

2016. júl. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

szexkapcsolat.

keress olyan csajokat akik érzelem nélkül csak szexelni akarnak. ennyi.

de ez aljas dolog.

miért nincs benned annyi hogy oda állj a párod elé?

2016. júl. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Elfogadja, hogy a barátnője nem vágyik az extrémebb dolgokra. Szereti és elfogadja így. Vagy ha mindenképp kell, hagyja el őt, de semmi esetre se menjen prostihoz és eszébe se jusson megcsalni. Szép napot :)
2016. júl. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Ha elmondanám neki,tuti szakítana,viszont sose találnék ilyen már szinte tökéletes lányt.
2016. júl. 14. 18:29
 7/23 anonim ***** válasza:

Akkor becsüld meg.

Amúgy milyen kapcsolat ahol ezt nem lehet megbeszélni?

Az nem kapcsolat. :/

2016. júl. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Keres egy másik nőt.
2016. júl. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

nem tudom a te szótáradban mi van az extrémebb vágyak kategória alatt. így azért ezt nehéz megítélni..

jó kérdés az is, hogy mióta vagytok együtt, és hány évesek vagytok.

nézd a szexualitás az örömszerzésről szól, szerencsére nekem még nem volt olyan barátnőm aki elutasította volna a vágyaim pedig igencsak felfedező típus vagyok, és van jó néhány fétisem is.. ha nem tudom kiélni egy komolytalan felelősségmentes kapcsolatban a vágyaim akkor én továbbállok, ez lehet, hogy szívtelennek hangzik.. de nem akarom úgy leélni az életem, hogy közben kifelé kacsintgatok mert otthon nem kapom meg azt amire valóban vágyok. és nem vagyok benne biztos, hogy önzőségnek számít az, hogyha a saját örömszerzésemtől nem fosztom meg magam más kedvéért.

2016. júl. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Fájdalommal járó,extrém vágy...
2016. júl. 14. 18:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!