Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Baj ha egy hosszú ideje...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Baj ha egy hosszú ideje egyedülálló férfi néha néha elmegy prostihoz? Kizáró ok lenne nálatok?

Figyelt kérdés

2016. jún. 5. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Miért kellene tudnia róla? Én tuti nem mondanám el, ha prostiznék. Jobb ha azt hiszik rólad hogy nőcsábász vagy. Így kicsit jobban értékelik hogy ők is ütik a mércédet.
2016. jún. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Nem kizáró ok, de ne nagyon emlegesse előttem.
2016. jún. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell elmondani és ennyi, ahogy a többiek is írták.
2016. jún. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Egyetértek az előzőekkel. Miből tudná meg a másik? Senki nem olyan hülye, hogy ilyet elmondjon. Remélem.
2016. jún. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem zavarna. De azért nem feltétlen kell elmondani, ahogy szerintem az sem fontos, hogy valaki tudja a másikról, hogy hány emberrel volt elötte. :)
2016. jún. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Igen kizáró ok, mivel ez arra következtet, hogy az illető képes úgy élvezni a szexet hogy közben a másik félnek rossz, ráadásul ezt a kellemetlenséget ő okozza. Mert hogy a prostik ugye nem élvezetből csinálják. Az nem hat meg, hogy ők választották ezt (meg nem is igaz minden esetben). Ezen kívül azt is elmondja, hogy az illetőnek a szex túlságosan fontos az életében, amit szintén nem preferálok. Nekem 7 éve nem volt barátom mégsem járok férfiprostihoz, és szerintem amit én magam meg tudok tenni azt jogosan várhatom el a másik féltől is. De ahogy láthatod a többség nem így gondolkozik úgyhogy nem hiszem higy van mitől tartanod.
2016. jún. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28%
Ja igen és még azt is elmondja ez az iletőről, hogy önző. Ugyanis a prosti ismérve, hogy sem megdolgozni nem kell érte sem pedig teljesíteni az együttlétkor, hanem minden csak a fizető félről szól. Ennél még az is jobb ha egyéjszakás kapcsolatai vannak. Az legalább (remélhetőleg) egy kölcsönös élvezeteken alapuló üzlet. Mi a garancia arra, hogy egy párkapcsolatban nem lesz ilyen?
2016. jún. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6-os, 71 %-os! Ez azt jelenti, hogy hét éve nem is szexeltél?
2016. aug. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!