Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! 19 éves srác vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! 19 éves srác vagyok és a barátnőm minden perverz dologban benne van Én Imadom ki nyalni az ő segglukát viszont neki csak semleges a dolog, Izgalmasabbá tudnám tenni hogy meg szeresse hogy a segglukát nyalogatom?

Figyelt kérdés
Seggbe nem engedi,viszont mikor kutya pozban szexelünk és közben az ujjam be nyomom lassan finoman a seggébe az még izgatja is!!

2016. júl. 15. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
szarok rá
2016. júl. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyszeruen nem szereti. Vagy rosszul csinalod. Es ha csak semleges? Nekem sincs benne semmi elvezetes.
2016. júl. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Miért neked már nyalták ki ott?
2016. júl. 15. 17:09
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
minden perverz dologban bennevan? és análba nincs? pedig az nemis perverz,hagyjuk már.ez igy marad.nulla a csaj.
2016. júl. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
engem piszokul felizgat ha a párom ott kinyal!
2016. júl. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Kit érdekel hogy egymás szaros seggét nyalogatjátok! Tartsd meg magadnak! Még seggbe sem tudod dugni! Hahahahaaa
2016. júl. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
de tenyleg egymas segget nyalogatjatok :"D gazos nagyon vaaki nyalja ki az enyemet is ha mar igyvagyunk :"D
2016. júl. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó. Én vállalom. :P
2018. febr. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
(Persze, ha lány vagy!) Utolsó voltam. 21/F
2018. febr. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!