Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan, aki harmadik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki harmadik fél volt, tehát az akivel csaltak és a partnernek lelkiismeretfurdalása lett vagy félt, hogy lebukik és ezért nem ment tovább a dolog?

Figyelt kérdés
Ti ezt hogyan éltétek meg? Egyszer találkoztunk és megcsalta velem a barátnőjét (konkrétan közösülés nem volt). A social media segítségével még hébe-hóba írunk egymásnak, ő rendszeresen leírja, hogy mit csinálna velem és maszturbál az írogatásunk alatt. Azonban tisztán megírta, hogy nem mer tovább menni, mert fél, hogy lebukik. Nagyon meglepődtem, mert az első találkozásunkat nagyon határozottan hoztuk össze és ő nagyon akarta. Utána már azt írta, hogy lelkiismeret-furdalása van. Ti hagynátok a francba, mi? Az írogatásával csak felizgat, utána meg nem történik semmi..

2016. júl. 12. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Voltam igen, de tovább ment a dolog.

Most viszont abban a helyzetben vagyok amiben a partnered, annyi kitétellel, hogy én nem találkoztam a lánnyal, amíg kapcsolatban vagyok nem is akarok.

2016. júl. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem jelenleg van olyan hogy felesege van de mi tovabb mentunk.Az elejen nekem azt hazudta hogy elvaltak stb es csak kesobb derult ki az igazsag...de neki nincs lelkiismeretfurdalasa.20/L
2016. júl. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt,évekig,neki nem volt lelkiismeret furdalása. Én mondtam,hogy fejezzük be.
2016. júl. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Voltam harmadik fél is, és házasként én is "tartottam" szeretőt.

Sosem volt lelkiismeretfurdalás egyik oldalon sem, egyik kapcsolatomban sem

37F

2023. febr. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!