Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Női orgazmus? Hogy tudnám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mr.Kütyü kérdése:

Női orgazmus? Hogy tudnám elérni párommal?

Figyelt kérdés

párommal lassan fél éve kezdtünk el szexelni ezelőtt nem volt senkim.

Amikor kívül csinálja könnyen eltudok menni, ezzel nincs is bajom :)

De amikor szexelünk egyszerűen képtelen vagyok hüvelyi orgazmusra, egyátalán biztos van?

Vagy ez még kb 30alakalom után korai lenne?

Mostanába egy új pózba vagyunk, eszméletlen gyorsan tudja csinálni a párom, és eszméletlenül élvezem, egy teljesen más érzést nyújt, kb olyan mintha, nem tudnám eldönteni most jót vagy rosszat érzek, de persze eszméletlenül élvezem, de nem érzem hogy ebből lehetne e bármi is, még sose éreztem "hüvelyi orgazmust" ha egyátalán létezik, nem tudom hogy kéne jönnie, milyen érzés.

Tudtok segíteni? ebből így lehetne olyan orgazmusom? jóúton haladunk? mit próbáljak ki?

a válaszokat előre is köszönöm!

18L



2016. júl. 15. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
A nők igen kis %-a tud hüvelyi orgazmust elérni. Ez az anatómia miatt van így. Amit tudok ajánlani, hogy miközben bent van, izgasson a kezével is, vagy te magad.
2016. júl. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
csináltuk már külső izgatással, ilyenkor simán mentem el, persze erősebb volt mint amikor csak kint, de érzés fajtában ugyan olyan :)
2016. júl. 15. 20:53
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne itt kérj tanácsot. Fél éve egyûtt vagytok és 30 szex? Ülj le a partneredel és kérdezd neg. Maszturbálj előtte. Én csak hüvelyi és anális orgazmusra vagyok képes. Mutassa meg hogyan maszturbàlsz.magadtok el tudsz menni.
2016. júl. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem lakunk együtt, és a 6hónapból 4et távol voltunk egymástól. sajnos neki is én vagyok az első, ő se tudja hogy lehetne :) nem szoktam maszturbálni, ha nagyritkán csinálom, akkor is max a csiklómat
2016. júl. 15. 21:07
 5/11 anonim ***** válasza:

Probald meg vele (vagy velem amikor nincs itthon ;-) ) azt a pozt, amikor hason fekszel es ugy teszi (vagy teszem en) be. Tudod mas szogbol tolja. Csodakat tehet veled. ;-)


Irj!

2016. júl. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Laylah ***** válasza:
Kérdező, ne agyalj ezen, nagy eséllyel nem vagy képes hüvelyi orgazmusra. Nem szégyen, nem gáz, a nők csak igen kis hányada képes rá. :)
2016. júl. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem csak a nők kevés része. Maszturbálj kommunikálj szex közben. Mondd ki mi a jó mi nem jó. Ne légy beletörődő típus.
2016. júl. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Laylah ***** válasza:

7.: Nem vagyok nyúl, se tapasztalatlan, tudom, mi a jó nekem és hogyan, ismerem a testem. De azért köszi a segítő szándékot. :)

26N

2016. júl. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8, nem neked válaszoltam. Ennyi tapasztalat után nehogy feladd. maszturbálj sokat. Mondd hogy erősebben/jobbra balra. Mutasd meg. Tedd oda a kezetet a csípőjére. Maszturbálj dildóval előtte, mutasd msg milyen ritmusban szereted.878
2016. júl. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Laylah ***** válasza:
Sorry then, csak mert én írtam, hogy a nők kevés része képes, és ezt cáfoltad, tehát úgy vettem, hogy az írásod többi része is nekem szól. :)
2016. júl. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!