Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Női orgazmus? Hogy tudnám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mr.Kütyü kérdése:

Női orgazmus? Hogy tudnám elérni párommal?

Figyelt kérdés

párommal lassan fél éve kezdtünk el szexelni ezelőtt nem volt senkim.

Amikor kívül csinálja könnyen eltudok menni, ezzel nincs is bajom :)

De amikor szexelünk egyszerűen képtelen vagyok hüvelyi orgazmusra, egyátalán biztos van?

Vagy ez még kb 30alakalom után korai lenne?

Mostanába egy új pózba vagyunk, eszméletlen gyorsan tudja csinálni a párom, és eszméletlenül élvezem, egy teljesen más érzést nyújt, kb olyan mintha, nem tudnám eldönteni most jót vagy rosszat érzek, de persze eszméletlenül élvezem, de nem érzem hogy ebből lehetne e bármi is, még sose éreztem "hüvelyi orgazmust" ha egyátalán létezik, nem tudom hogy kéne jönnie, milyen érzés.

Tudtok segíteni? ebből így lehetne olyan orgazmusom? jóúton haladunk? mit próbáljak ki?

a válaszokat előre is köszönöm!

18L



2016. júl. 15. 20:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
It happens. Semmi gond. :) Csak bíztatom a kérdezőt hogy ne törődjön bele. Próbálja, ismerje meg a testét.
2016. júl. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!