Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gusztustalanul kövér vagyok....

Gusztustalanul kövér vagyok. Hogy csináljam? 5 hónapja szültem nem szoptatok. És csak hízok hízok és hízok! Egyszerűen nincs határ nálam, kitágult a gyomrom!

Figyelt kérdés

Mindig csinos modell alkat voltam, terhességem előtt felszedtem 12kg-ot,de nem volt probléma még úgy sem!

Aztán terhesség alatt felszedtem 25-ot, miután megszültem 1 hónapra rá már -18 kg lement 77kg voltam, és utána valahogy visszajött a 18 sőtt ráhíztam.

A húst igénylem, ha éhezek rosszul vagyok szédelgek. a Tornával várnom kell mert császároztak!

De már ezt nem bírom, gusztustalanul kövér vagyok


2009. jan. 23. 18:31
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
szia!Én azt tudnám tanácsolni keres valami jó diétát és probáld meg állni hogy nem eszel.Ha éhes vagy zöldséget gyümölcsöt fogyasz egyél teljes kiörlésü dolgokat.de mindenből modjával!
2009. jan. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Szia. Akkor változtass rajta. Ha nem szoptatsz, akkor nyugodtan elkezdhetsz diétázni, az csak akaraterő kérdése. Én szoptatok, és nem mennek le a kilók, de nem is hízok, pedig szivem szerint állandóan nassolok. A fogyókurát csak elkezdeni nehéz, hidd el. Esténként vacsora helyett próbáld ki a herbalife shaket, én is javaslatra most kezdem el, állítólag látványos eredményeket lehet elérni vele. Én 22 kilót híztam, 72-vel mentem szülni, most 60 vagyok, még egy 10-est le kell adnom. Tornázni nem értem miért nem tornázhatsz, én is császáros voltam, és nekem a doki engedte, hogy óvatosan el kezdjek mozogni. 7 hete szültem.
2009. jan. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Könnyü hasizmot már elkezdhetsz.Kállai Ildikó dvd-je jó tornának. Próbálj meg többet mozogni és kerülni a sok szénhidrátot. Tésztából csak durumtésztát egyél, próbáld meg a párolást az olaj helyett.

És írd meg, hogy mi történt de ne nulldiétázz!!

2009. jan. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Bizony ne nulldiétázz! Az csak hízókúrának jó...

De tényleg. Drukkolunk!

Durumtésztában is van liszt! Ha teljes kiőrlésű, ha tojásmentes, akkor is. Délelőtt 11-ig gyümölcsök és szénhidrátok (nagyon, nagyon kevés!!), utána már csak fehérje és zöldségek, vacsorára semmi. Zsír csak akkor, ha NEM eszel hozzá szénhidrátokat, úgy nem tud felszívódni. Az a pici zsír, ami a vitaminoknak kell megtalálható a reggelenként elfogyasztott egy-egy vékony szelet sajtban, túróban, tejben is. Pl.

2009. jan. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Életmódváltás + mozgás pl. napi 1 óra intenzív séta segíthet.
2009. jan. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyel kevesebbet, igyal nagyon sokat, es setaljatok nagyokat, delelott, delutan is.

Tavasztol kezdj el futni, biciklizni, es tornazni is.

2009. jan. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

először is nem vagy gusztustalan!

egy csodálatos csöppségnek vagy az édesanyja.

a szülés megviseli a nő szervezetét legyen akár vékony, akár kövér, akár fiatal akár érettebb.

én 34 évesen szültem és 40 kiló voltam amikor teherbe estem. 13 kilót híztam össz-vissz. azt hittem majd rajtam marad néhány kiló és nem néznek középiskolásnak. nem így lett. 43 kiló vagyok most, de a hasam nagyobb mint volt(én is császárral szültem)és a fenekem laposabb mint korábban. elkezdtem tornázni mert, ha túl sovány is vagyok, legalább legyek arányos.

azt tanácsolom neked a magam példájára hivatkozva, hogy amennyiben elégedetlen vagy tégy ellene. hidd el csak elkezdeni nehéz, de amint van látható eredmény minden egyszerűbb!!!!!!!!!!!

kitartást és elszántságot kívánok!

2009. jan. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
51%
Vigyél rendszerességet az étkezésekbe...nagyjábol ugyanakkor étkezz minden nap...igy a szervezeted tudja,hogy kap táplálékot igy nem raktározza...ellenben ha rendszertelenül eszel a szervezted nem tudja mikor lesz a következö étkezés épp ezért raktározza el a tápanyagok nagy részét.étkezz rendszeresen és válogasd meg hogy mit is eszel meg.
2009. jan. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok, köszönöm!

Ha sikerül,írok majd!

2009. jan. 24. 14:15
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát én a 38hét alatt 14kg-t szedtem fel és a szülés után 10kg-t adtam le. Tehát 4kg felesleg maradt rajtam. Most két hetes kisfiú anyukája vagyok jelenleg nem tudom mennyi a súlyom, de a megnyúlt bőr a hasamon ott flityeg. :D Én szoptatok, és sajna a minap estem át a mellgyulladásos eseten. De jól vagyok, és a baba is.


Neked nem tudok többet mondani annál, hogy mértékkel egyél.

2009. febr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!