Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan szer, amitől hamarab...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan szer, amitől hamarabb el tudok menni?

Figyelt kérdés
Arra rengeteg van, ami késlelteti a magömlést, még a potencianövelők is arról szólnak, hogy tovább lehessen húzni. Én viszont nagyon nehezen tudok elmenni, és csak nagyon sokára. Létezik olyan valami is, ami ennek az ellenkezőjét éri el, tehát hogy ne késleltesse, hanem siettesse az ejakulációt, vagy erősítse azt az ingert, amitől hamarabb elélvezek?
2016. júl. 17. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Tartsd vissza a levegőt.

Ne maszturbálj annyit. :D

2016. júl. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez inkább pszichés dolog, hogy nehezen mész el, bár van esély a szervi problémára is. Próbáljátok meg intimebbé tenni az együttlétet.
2016. júl. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Feromonok, ajzó szerek, illatok, nő, stb...
2016. júl. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem maszturbálok egyáltalán. Van feleségem, akit nagyon szeretek és nagyon kívánatosnak is tartok. Az együttlétekkel sincs gond, mert néha vadak, játékosak, néha bújósak, szóval minden van. Csak nekem nagyon sok idő kell, és nagyon nehezen billenek át azon a ponton, hogy el is tudjak menni. A feleségem már rég elélvezett, akár többször is és azt érzem, hogy néha már várná, hogy én is végezzek, mert elzsibbad, stb. Nem akarom, hogy azt érezze, hogy ő nem jó nő és emiatt, mert nagyon is az.
2016. júl. 17. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!