Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Milyen szituációitok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Milyen szituációitok voltak, amikor a farkatok és az eszetek mást diktált és melyikre hallgattatok végül?

Figyelt kérdés
És megbántátok-e a döntéseteket végül?

2016. júl. 18. 20:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
A farkamra. És igen, megbántam.
2016. júl. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1. Miért mi történt?
2016. júl. 18. 20:32
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
legtöbbször a farkamra. inkább tegyem meg,és bánjam meg,minthogy azt bánjam h nem tettem meg. ez van.
2016. júl. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%

Felmentem egy hihetetlenül érettebb, gyönyörű nőhöz, akire már évek óta vágytam. Tudtam, hogy gyereket akart vállalni a volt párjával és velem is óvszer nélkül akart szexelni. (spontán mentünk fel, nem volt nálam gumi, de azt mondta tabit szed)

Végül nem tudtam ellenállni neki, felmentünk. Orálisan teljesen felajzott és nem tudtam ellenállni neki. Igazából nem hittem, hogy teherbe akarna esni tőlem, én akkor 19 voltam, ő 37. De mégis ott motoszkált a fejemben a gondolat és az utolsó pillanatban kirántottam belőle és a hátára élveztem.

2016. júl. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%

Volt, hogy a farkamra és megbántam.

Volt, hogy az eszemre. Ugyanúgy megbántam.

Előbbinél azt, hogy megtettem.

Utóbbinál azt, hogy nem...

Őszintén szólva... Jobban bánom azt, amit nem tettem meg, mint azt, amit igen...

2016. júl. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem szánalmas ha valaki a farkára hallgat és nem tud parancsolni magának. Ösztönlények.
2016. júl. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Legutóbb az eszemre. Nagyon bánom, de már késő.
2016. júl. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hű, köszönöm az őszinte válaszokat, fiúk!:* Akkor lehet nekem szurkolni, hogy a pasi akit fűzök a farkára hallgasson végül és beadja nekem a derekát 2 hét múlva;)
2016. júl. 18. 21:22
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, kérdező! A pasik általában vérszegények. Két fejük van, de egyszerre mindig csak az egyikbe jut elég vér. :-))
2016. júl. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
:)
2016. júl. 18. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!