Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok volt hogy bevállaltatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok volt hogy bevállaltatok egyszerre több pasit az ágyban?

Figyelt kérdés
kort is :)

2016. júl. 19. 10:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
53%

nem vallalnam be... es nem azert mert prud vagyok,vagy nem azert mert nem lenne jo (addig a bizonyos idoig) de egyszeruen nem tudom elviselni hogy megalaznak... es valljuk be,ha egyik elolrol,a masik pedig hatulrol tolat,ott te nem a nagybetus NO vagy,hanem egy jatekszer...egy r,,,banc.

de akit ez szorakoztat,vagy aki gerjed erre,annak harja

2016. júl. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
67%
#11: Csak a résztvevőktől függ, hogyan kezelnek. Hidd el, lehetsz egyszerre két férfi imádott hercegnője is közben, nem csak egy megtöltendő luk. Csak a megfelelő partnerek kellenek hozzá.
2016. júl. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
91%

#9 nem vagyok, nem ebből élek

Csak volt egy rossz időszak az életemben és adódott egy ilyen lehetőség, és itt mindenki jól járt

Ennyi történt

2016. júl. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
18%

#9 megint én vagyok

Amúgy nem értem mi ebbe a meglepő, hogy anyagi érdek fűződik hozzá


A szexhez hozzátartozik az intimitás is, és ha már kettőnél több ember van jelen, ez már nem áll fenn

Egy normális nő, akkor áldozza fel az intimitást, ha a fejében nincs rendben valami

Pl szeretetk@rva, és csak a szexen keresztül kapja meg

Vagy annyira alacsony az intelligencia szintje, hogy fel sem fogja

Vagy mentális betegségben szenved és képtelen az érzelem átélésére, csak színleli azokat

Esetleg pénzért teszi mindezt


Szóval hiába is vannak olyan képzetek hogy normális, intelligens nő élvezi az ilyet akkor tévedésben éltek

2016. júl. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Kiprobalnam 20/N :)
2016. júl. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 icu75 ***** válasza:
82%

"szóval hiába is vannak olyan képzetek,hogy normális,intelligens nő élvezi az ilyet..."

Pedig van ilyen,tévedsz. Van aki szingliként összetalálkozik két "jóbaráttal" van akinek ez párkapcsolati szinten is belefér,stb. Emellett normális és intelligens.

Szerintem az a nő aki pénzért,előnyért vagy egyéb indokért "megy bele" és nem élvezetből,na az a nem normális,unintelligens

2016. júl. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Én segíthrtek, h vki kipróbálná. :)

33F

2016. júl. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
54%
#13-14: Most magyarázhatod a bizonyítványodat, hogy az nem az ami. Valamiért (anyagiak, valamilyen előny, akármi), szexet adtál. Ez minden értelemben prostitúció. Mondom, lehet magyarázni, csak fölösleges, és jöhetsz itt vele, hogy aki ezt élvezi az nem normális, de abban is tévedsz. Az ember nem monogám lény, nem meglepő ha valaki többesben szereti.
2016. júl. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Volt. 45\N
2016. júl. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
lenne aki csinálna hasonlokat pénzért? folyamatosan?? privátot várok.
2016. júl. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!