Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok volt hogy bevállaltatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok volt hogy bevállaltatok egyszerre több pasit az ágyban?

Figyelt kérdés
kort is :)

2016. júl. 19. 10:17
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Igen volt.

Sétálgattam az utcan amikor harom pasi kozeledett felem(termeszetesen ez egy sikatorban tortent)a kocsijukkal elalltak a kijaratot kikotoztek egy kukahoz(h a hasam volt a kukanak)levetkoztettek,es ketto egysszerre a nemiszervembe(NEM ERDEKELTE OKET H SZUZ VAGYOK!!!!) Ekkor sikitottam.bekotoztek a szam.igy b*sztak szepen majd hallotam hogy az egyik szolt a harmadiknak aki a meretes(volt vagy 25 cm) szerszamat verte kifele hogy ujjaza meg a nunim(ekkor a ketto egyszerre hatolt be a masik nyilason es ott folytatttak tovabb)jott a gyerek,es negy ujjal egyszerre elkezdett durvan ujjazni.Szetnyitotta az ujjat amenyire csak tudta nyomta tovig.aztan elmentek a kocsihoz inni.en ott sirdogaltam fajdalmamban.visszajottek,megforditottak(hogy a hatam volt a kukanak) ekkor az egyik nekem dolt es tovig belemhatolt! Kozbe nyelvesen csokolt.utana 5 perc utan kb abbahagyta majd kutyapozba kotoztek meg.az egyik egybol a szamnak esett.a masik tovig a nemiszervembe a harmadik tovig a kakilókamba.aztan harom egyszerre a nemiszervembe majd a masik lyukba.aztan ketto egyszerre a szamba ondozott szinte lemelytorkoztak.aztan amikor beleondoztak a szamba akkor az egyik elment a masik ketto meg befogta a szamat h meg veletlenul se jojjon ki egy csepp se a szambol.aztan hagytak pihenni.kb10 percet.amelyik elment hozott egy csajt(szoke haju kb annyi idos mint en)amikor meglatott egybol nemleges valasztadott a csavonak.de ot felultettek a kocsi tetejere megkotoztek es eloszor harom egyszerre a p*najaba hatolt.aztan ugy folytattak mint amit velem csinaltak.majd az egyik kiverte a dakojat jo kemenyre.megfogtak engem es raultettek eroszakkal h majd szetszakadtam.aztan rngem lovagoltattak eroszakkal.majd feloltoztettek es elengettek futottam es meg hallottam a szerencsetlen lany sikoltozasat.hivtam a rendoroket kiertek elfogtak a 3 embert.

Szoval ez az en tortenetem

Bocsi ha valamit felreirtam

2017. aug. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!