Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk, miért viselkedtek ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, miért viselkedtek ilyen esetben ennyire szánalmasan, és gerinctelenül?

Figyelt kérdés

TISZTELET A KIVÉTELNEK!


Mostanában (úgy pár éve..) folyamatosan azt lehet hallani és olvasni mindenhol hogy a nők mekkora r.bancok meg megélhetési k.rvák lettek, és nincs normális nő. Hol ott ti flörtöltök minden nővel meg vesztitek el az eszeteket és veszi át a farkatok az irányítást ha megláttok egy szép, nagymellű nőt. Ráadásul fizettek nekik mindent.... szexért. És akkor még nektek áll feljebb..... hogy hol vannak a normális nők. Eszem megáll. Ti teszitek ilyenné a nőket.


Amúgy a mai nap folyamán lett elegem a pasik fröcsögéséből. Kitudódott a közönségdíjas szépségverseny győztesről, h 17 évesen luxus prosti volt. És ott mindenki neki állt osztani az észt. Holott ennek a lánynak fizettek, elcsábították, szexért cserébe.


Nézzetek már magatokba, akik hetente dugnak újabb nőt!!



2016. júl. 19. 18:49
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ha boldog párkapcsolatban élnél, nem lennél ilyen pukkancs
2016. júl. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:

nem is értem a kérdezőt, most akkor ha egy pasi minden héten más nővel dug, az idióta, de ha valakinek az a baja, hogy a nőknek azok a pasik kellenek, akik minden héten más nővel dugnak, az meg fröcsög, emellett bajod van ezzel az egésszel, de nem is veted el, de a pasik a hibásak mindenben pont! Először gondold már át mi bajod van :D vagy ha boldog kapcsolatban élsz, akkor törődj a pasiddal azt kész :D nem értem mitől vagy ilyen fusztrált.

Ja és képzeld, a pasik ugyan úgy mindig megkapják hogy idióta tahók (mint ahogy most is tőled), és én boldog kapcsolatban élek, és emiatt pont leszarom, hogy ki néz idióta tahónak és ki nem :D

2016. júl. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Tisztázzuk a nők és a férfiak ugyan azt meg teszik. Csak a nő keres vele pénzt is ha olyan. Amúgy teljesen állatisas dolog ez. Egy oroszlán hím csinálja több nőstényel tudnak róla és a hím bármelyik nőstényel csinálja a nőstény pedig ugyancsak több hím meg fordulhat benne ha le győzi a királyt. Emberben a nő a legnagyobb barmokat szúrja ki aki mindenkivel meg csalja a gyenge srác aki nem ver agyon mindenkit az meg csak álmodozhat a kemény meg mimdenkivel csinálja. Ez a vélemenyem ja és ha a csaj rá jön be hisztizik míg a pasi csak szakít mert le győzték max szeretne bizonyítani.
2016. júl. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Te komolyan elhitted, hogy ezek a szépságkirálynők szent életű, becsületes nők futtatók nélkül? :D Nice.

Figyi, olyan férfiakkal kell ismerkedni, akiknek nem elég az, ha egy nagycsecsű, szolis, nagys eggű plázari banc elsétál előttük és máris a farkukba áramlik agyukból a vér.

2016. júl. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Diavolino44 ***** válasza:

Lehet itt szidni a férfiakat es a noket is. De egy tény mióta világ a világ, azóta a szep es nagy mellu nők voltak a férfiak elso számú célpontjai. S amióta világ a világ a nők vonzódnak a hatalomhoz, amit jelenleg a pénzed mutat meg. Ez szerintem ha társadalmi struktúra igy marad, akkor fel fogja váltani vagy legalábbis ki fogja egészíteni a kommunikáció. Ha jelenleg valasztani lehetne átlag kinezet, átlag pénz es átlagos kommunikacio között csak egyet ami kiemelkedően jo. Akkor a bugyi leeneklo képességet választanám, a pénz lenne a második.


A ferfi tudja, hogy ugy kaphatja meg a not, ha kolt ra. Vagyis legkönnyebben ugy. A férfiaknak is a legegyszerűbb ha mutatja, hogy anyagilag mennyire potens.

2016. júl. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

FHÚÚÚÚÚÚÚ! Már megint egy hülye kérdés! .-.


Tényleg nem vagy okés kérdező.


A kommenteket addig olvastam ,amíg azt a sorodat meg nem pillantottam ,hogy -idézem-:


"Imádom, amikor jönnek az okostojások, akik megbuktak 3-4. alsó osztályban. Látom azóta sem sikerült megtanulni szöveget értelmezni :( "


Ez nálam kész....


"OKOSTOJÁS" Ezt tudod mikor hallottam utoljára? Akkor amikor egy hülye csaj azért talált "nem-vonzó"-nak ,mert "okostojás" vagyok. Egyébként bejövök neki ,de a gondja az ,hogy kutatások és felméréseket olvasok egyéb témákba....hát én ezen beszarok.


Ne mondd kérdező ,hogy az ilyen emberekkel szexen kívül menjek tovább ,mert megéri...

Ilyeneket max. űritőcsészének használnám ,de gyermekeim anyának?... Pff,ne viccelj. Te jó ég...


De kezdjük az egészet ott ,hogy az egész kérdés hülyeség ,sőt ,hogy őszintébb legyek egy nagy répasság. Semmi értelme. Egyszerűen a szokásos agyszar.


Ez a "mai világ" duma pedig nálam mindig kiveri a biztosítékot. Hülye emberek mindig voltak,vannak és mindig lesznek. Úgy ,mint kurrrvák.


Meg az is gond ,hogy rohadt sok ember a szexualitást "negatív" dolognak akarja beállítani ,de rohadtul nincs semmi gond vele. Ezt a "mai világ" dumát leginkább a 14-25 éves asszonykák körébe lehet észre venni ,akik irigykednek a "ribizlikre" (ribizlik=értsd azok a lányok akiknek van egy jó kapcsolatuk). Meg odckódnak álszentül a szexualitástól ,mert "ők nem olyanok" (de közbe ő is kívánja) és ,ha valaki olyan viccet mer mondani az már "perverz" ,közbe neki is vannak vágyai.


Ennyit erről.


https://www.youtube.com/watch?v=zs4OPj0Y1AQ


https://www.youtube.com/watch?v=cZaJYDPY-YQ

2016. júl. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Aki nem fizet a szexért vagy kicsi a farka az szűz marad.

Minden nőnek a pénz és a nagy méret számít.


25 éves 10 centis méretű szűz fiú vagyok.


Most biztos minden nő majd engem hibáztat meg megsértődik, de egyik sem akar majd lefeküdni velem mert igazam van, lásd első két mondat.

2016. júl. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Az utolsónak igaza van, a nők a nagyot szeretik, adjak alá itt a lovat a kérdésekre válaszul, hogy a 12-13-14 cm az tok jó meg átlagos, rendben lesz, de ha van egy 17-18 cm a környékben tuti azt választják, nem a kicsit:D
2017. ápr. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!