Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív meleg és bi srácok ti,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív meleg és bi srácok ti, hogy viselkedtek a passzív partneretekkel?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 19. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Hát azért ez a partnertől és a helyzettől is erősen függ. A szexben kedvfüggő, szeretek dominálni, irányítani, de néha a gyengéd, ölelkezős szeretkezéshez van kedvem. Meg persze a másik fél igényeitől is függ, lehet alkalmazkodni a másikhoz.
2016. ápr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
98%
Jelenleg nincs partnerem, de amúgy egyenlő félként kezelem ha kapcsolatban vagyok. persze ha randi van vagy ilyesmi szeretem én elhívni vagy a biztonságot nyújtó félként viselkedni. De ideális kapcsolatban nem viselkedik máshogy az aktív és a passzív szerintem, az a lényege a meleg kapcsolatnak, hogy a párom a legjobb haverom is akivel az érdeklődési körünk egy része egyezik. Az ágyban viszont határozottan szeretek domináns lenni, bár bevallom férfiasan néha jó kicsit lustának lenni és hagyni, hogy a másik fél lovagoljon rajtam :D
2016. ápr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%
legszívesebben egész nap ölelném és puszilgatnám. imádom babusgatni, de azt is ha ő szeretget engem:) élek halok érte, igyekszem mindent megadni neki
2016. ápr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Párkapcsolatban úgy viselkedem vele, mint az utolsó, próbálok mindent megadni neki. Volt olyan szeretnivaló párom, olyan hálás volt.$


De csak szimplán szexben modnjuk alkalminál elég változó. A partnertől függ. Van, hogy szeretem őket nagyon alázni, ezt kapják, mert ezt igénylik. A passzívak egy jelentős része elég ribis.

2016. ápr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%

Hát szerintem az a lényeg, hogy barát legyen egymással a 2 fél. Ahhoz, hogy hosszútávon kijöjjenek egymással szükséges a másik megértése és legalább affinitás a másik által szeretett programok csinálására. Viszont azért általában nem lehet elvonatkoztatni szerintem attól, hogy az aktív a dominánsabb fél és azért ez egy kicsit szerintem látszódhat társaságban, az életben is. Ilyen apróságokra gondolok, hogy ki vesz virágot, édességet a másiknak, ha esetleg társaságban kevés az ülőhely, ki ül a másik ölébe, ki öleli át a másikat. Jobb szeretem én átölelni a passzívot, jellemzően a vékonyabb passzív az esetem és így biztonságot nyújt neki a közelségem, kimutathatom hogy gondoskodok róla. Persze az ágyban más, ott mindent meg kell élni ami érdekli mindkét felet és persze hangulattól függ a dolog. De a lényeg, hogy nyilván tisztelettel kell bánni a másikkal meg egyenlő félként, ugyanolyan súllyal essen latba mindkét fél véleménye egy vitánál, de azért szerintem látszik hogy ki az aktív és ki a passzív ha ismerjük már egy ideje a párt. Amúgy egyedülálló vagyok, szívesen ismerkedek ha valakinek van kedve.

24/F aktív

2016. ápr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Jo latni hogy nem csak nekem fontos a simi a bujas a szeretgetes! De en is nyitott vagyok a jatekokra(dominancia) is! Mindig a partnerrel kozosen megbeszelve erdekes minden
2016. ápr. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%

1 és 2 nagyon édesek vagytok :))

Én passzív vagyok, nekem a párom annyira nem domináns, én meg nem vagyok ribis!, és én az ölelkezős szexet kedvelem.

Vagy lovagolni ááá, az nagyon jó!

Dominancia csak annyi hogy néha lenyom az ágyban miközben csókolgat lefogja a karomat játékosan és nyalogat meg ilyesmi, de alázás vagy ehhez hasonló soha nem engedném meg.

Egyenrangú felek vagyunk, de én nem szeretek du.gni ezért vagyok passzív.

2016. ápr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
96%

5-s szintén tökéletes választ adott a kérdésedre, pasim kinyitja az autó ajtáját, ő öleli a derekamat, vesz virágot, fizet a vacsoránál stb.

Inkább ebben nyilvánul meg a dominancia, meg ha hentergünk ő van felül, nem abban, hogy belép az ajtón és pofáncsap, - szeretem a súlyát érezni amikor misszionárius pózban szeretkezünk.

Nálunk is én vagyok a vékonyabb, alacsonyabb 175/70 kg, pasim 186/83 kg.

Inkább ezekbne nyilvánul meg az aktív/passzív.

2016. ápr. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!