Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex fiúk, ti, hogy viselked...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex fiúk, ti, hogy viselkedtek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Ha egy hetero társaságban vagytok és nem tudják rólatok, hogy biszexek vagytok akkor ugyanúgy beszéltek mondjuk a csajokról mint a többi hetero, és ugyanúgy viselkedtek hogy észre se lehessen venni, hogy bik vagytok vagy azért vannak árulkodó jelek. (ha mondjuk egy srác tetszik, akkor a neki küldött jelekre gondolok)

2016. ápr. 28. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan társaságban vagyok akik nem tudják rólam, az okkal van.


Az "árulkodó jeles" részt nem teljesen értem. Nem vagyok az a típus, aki "jeleket" küld, nem vagyok adótorony. És mivel az élet nem csak szexből áll, nem is feltétlen foglalkozok azzal, hogy ki mennyire jön be.

2016. ápr. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem örülök neki, de sajna ez van. Nem akarom elmondani, mert nem tartozik másokra...
2016. ápr. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

persze ugyanugy viselkedek mint hetrók.

nem tartozik senkire hogy időnként pasival dugok.

2016. ápr. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy beszélek,mint a heterók,mivel 70%-ban nőkhöz vonzódom.

A másik 30%-pedig nem érdekli a társaságot.

2016. máj. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tök normálisan viselkedek, mivel gondolom, ha egy ilyen társaságban lennék, akik tegyük fel a barátaim. Mivel nem szexből áll az élet és nem szoktam mindenhol azt üvöltözni hogy: Hello emberek biszex vagyok, micsoda nagy találmány! xD Ha meg nem mondom ki konkrétan, meg nem utalok rá, akkor honnan tudnák?! És attól h valaki biszex, simán tud a nőkről is beszélni, mivel azért biszex mert ez a nem is érdekli!
2016. máj. 31. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!