Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátommal iszonyúan rossz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal iszonyúan rossz a szex, nem bírtam tovább és félreléptem, szerintetek érthető miért tettem?

Figyelt kérdés
Rettentően érzem miatta magam, de már többször mondtam neki hogy nem élvezem egyáltalán és hogy ha lehet változtassunk, azóta nem ért hozzám, én pedig elvesztettem az önuralmamat. Hogy mondhatnám el neki? Ti nagyon kiakadnátok?
2016. jún. 18. 01:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Barátod sincs, csak egy unatkozó gyökér vagy
2016. jún. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A szex fontosabb volt, mint a barátod... Szánalmas vagy..
2016. jún. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ugyanazokkal a helyesírási hibákkal írsz, mint a "10-es skálán milyen a testem? (kép)" kamukérdező aki mellesleg hatalmas öngólt lőtt. Ugyanaz a személy vagy 100% mekkora gyökér vagy Istenem, szerintem még barátod se volt te ronda koca :DDDDDD
2016. jún. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

?????

Feltettem egy kérdést, miért agyalsz kedves utolsó ilyeneken? Miattam azt hisztek amit akartok, köszönöm a válaszokat......

2016. jún. 18. 01:34
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne terelj már :DDDDDD feküdj le mostmár te disznaj, eleget égetted mára magad :D
2016. jún. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, ez gáz.
2016. jún. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
gaz ez teny! de legalabb probalta meg beszelni es a srac nem volt hajlandonsegiteni. ez azert kicsit arnyekolja a kepet!
2016. jún. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szakítanod kellett volna előbb. Legalábbis így lett volna fair.

Ugyan ez a helyzet velünk is, rossz a szex a barátnőmmel, beszéltem már vele erről többször is.

Megcsalni nem fogom, de sokáig vele sem maradok így.

A szex igen is fontos egy kapcsolatban, aki mást mond az általában kisebb étvágyú szex terén, és ők azok akik csodálkoznak, hogy a párjuk elhagyják vagy félrelépnek.

2016. jún. 18. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy nyári szünet van.
2016. jún. 18. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én megértem. Feleségem is panaszkodott a szex miatt,de megbeszéltük,és így nem megcsalás,ha mással elégül ki
2016. jún. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!