Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltatok már 2 fiú 1 lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már 2 fiú 1 lány felállásban? Véleményeket várok mindkét nemtől.

Figyelt kérdés
2016. júl. 19. 21:52
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Egyszerűen élvezik az életet ennyi. nem voltak kapcsolatban, nem csaltak meg senkit.
2016. júl. 19. 22:06
 12/20 anonim ***** válasza:
94%

Én sem értem miért kell egyből lekur..zni valakit csak azért mert ki akar próbálni dolgokat.

Kíváncsi volt rá és kipróbálta, nincs ebben semmi rossz ha nem ártott vele senkinek.

Attól hogy valaki prűdebb gondolkodású még ne szóljon le másokat.

2016. júl. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
91%

Csatlakozom.

Senki nem lesz rosszabb vagy erkölcstelenebb ember, mert kipróbálja vagy rendszeresen csinálj a többes szexet.

Én komoly kapcsolatban is el tudom képzelni, ha a lány azt akarja és vagyunk olyan bizalommal egymás iránt.

2016. júl. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
48%

csatlakozom azokhoz akik szót emelnek az ellen ha van itt 1-2 olyan gyökér aki csak azért lek..áz valakit mert ki merte próbálni amire vágyott.


azt kívánom az ilyen tapló embereknek hogy meredjenek meg és éljék le úgy az életüket, hogy csak az asszony semmi maszti és aszzonyal is csak a sötétben beteszem tolok kettőt majd elsülök legyen csak ahol majd az asszony pajti fogja őket megcsalni mert ennyire szűklátókörűek.


és csak hogy a témához is hosszászóljak 2xer voltam ilyenben fiúként, mi egymással nem foglalkoztunk csak a lánnyal, a lány mind a kétszer ugyanaz a lány volt, a nuni popi egyszerre kimaradt

2016. júl. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
39%
Mi csináltuk csak mi kicsit másképp, csináltuk szokásosan is de késöbb átváltottunk olyanra hogy a csaj lovagolt rajtam és a másik srác meg állt elötte és szoptatta, de volt olyan is hogy lovagolt a csaj a srác meg engem dugott.
2016. júl. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
84%

Volt és nagyon bejött nekünk.

Valószínű lessz is még.

2016. júl. 20. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
69%
Volt egy házaspár akikhez időnként beugrottam harmadiknak, mindenki, mindenkivel alapon. Jó volt, szeretem a többest.
2016. júl. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Csabah74 ***** válasza:
Voltam mind két variációban,Swingerrezni és nyitott vagyok mindenre a sexbe így a gang bang bulit is ki próbálnám :) más a szexuális igény,így nem szabad ítélkezni 42F
2016. aug. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én harmadikként csatlakoztam párhoz, jó volt, gondolom nekik is, mivel többször is csináltuk

24F

2016. szept. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
voltunk. Elég gakori ez 30+ után
2016. szept. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!