Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti lefeküdnétek egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti lefeküdnétek egy olyan illetővel, aki tetszik is meg nem is?

Figyelt kérdés
Szóval nem érzed azt az igazán tüzet de valahol érdekel, viszont van ami nem tetszik teljesen benne
2016. júl. 19. 23:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Inkább nem tenném

Mert nincs meg a vágy

2016. júl. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
NEM !!!
2016. júl. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Ha fiú vagy, akkor a választ te is nagyon jól tudod.
2016. júl. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Mi a válasz?
2016. júl. 20. 00:13
 5/25 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha szeretnék közelebb menni hozzá, akkor igen. Ha az érzem, hogy nem akarom megnézni más irányból ennyi elég volt, akkor nem. Meg ez nyilván nem egy egyszemélyes játék. Ő is alakíthatja olyanná, hogy akarjam pedig azt hittem nem fogom.
2016. júl. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nagyon nem jön be a hangszine.

Nő vagyok amúgy.

De...egyszerűen annyira férfiatlan a hangja, hogy összerombolja azt hogy beinduljak rá.....lehet hülyén hangzik.....


Meg egy másik, jobban mondva 2 pasira akik nagyon tetszenek, mert igazi férfiak számomra csak nagyon ritkán akarnak rám érni, ők igazi férfiak számomra....


Na de ez a pasi, egyszerűen nem tudom elddönteni miért érdekel.

Mert még csókolózni sem akartam vele,nem esett jól..és mégis miért érdekel nem tudom, félek hogy megbánom ha lefeküdnék vele...

2016. júl. 20. 00:23
 7/25 A kérdező kommentje:
Mármint a másik kettőre vágyom, de ők persze nem akarnak komolyat, még szxre is ritkán érnek rá
2016. júl. 20. 00:24
 8/25 A kérdező kommentje:

tetszene küllemre, de a hangja....wáá

meg az hogy másra jobban vágyom akik igazi pasik számomra...hülye volnék???

2016. júl. 20. 00:25
 9/25 anonim ***** válasza:

Szerintem ne akarj mindenkit egy kalapba gyömöszölni. Szerintem ha ezzel lefekszel, akkor azt ne úgy csináld, hogy azt várod tőle mint a másik kettőtől várnád. Ez ilyen tiszta lap legyen. Olyan mintha valami ufoval kísérleteznél, hogy na ez meg mi az fene :D Hogy kitapasztald, hogy működik, hogy megismerd. Mint másik élőlényt.


Másképp, szerintem nincs értelme. Mert amit írsz abból az jön le, hogy azon az faék egyszerű szinten nem érdekes neked. És csak hibáztatni fogod, hogy miért nem olyan. Pedig hát nem is csinál úgy mintha az lenne.


Mondjuk, ha a csókban sem találtál már semmit... Szerintem az elég elemi fontosságú, hogy abban lehessen valahogy kapcsolódni...

2016. júl. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
De szerintem neked kell ezt tudni. Én pl tudom magamról, hogy a csóktól jobban beindulok, mintha mondjuk ujjaznám a lányt. szóval az annyira alapvető nálam, hogy nagyon. de olvastam én itt olyat, hogy van aki meg nem fontos a csók szinte egyáltalán a szexben...
2016. júl. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!