Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen oka lehet annak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen oka lehet annak, hogy egy férfi nem fekszik le egy olyan nővel, aki egybként tetszik neki?

Figyelt kérdés
Hanem inkább elmegy prostituáltakhoz?
2016. júl. 19. 10:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Fél, hogy nem lesz neki elég jó. Fél, hogy fel fog sülni és örökre elveszíti az esélyét annál a lánynál.


22/F

2016. júl. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Na ez engem is érdekelne mert nagy h.ülye lehet ha ilyet csinál...

Ennyire bizonyitani szeretne a nőnek hogy inkább a prosti hogy tapasztalatott gyűjtsön?!

2016. júl. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

nem a tapasztalat miatt csinálja, hanem szerintem kényelmesebb neki így

már régóta inkább csak ez megy nála

2016. júl. 19. 10:55
 4/28 anonim ***** válasza:
És egyáltalán nem vagytok olyan viszonyban, hogy ezt megbeszéljétek egymás közt?
2016. júl. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Én nem tartom ezt jó ötletnek, mert mi van, ha valami kényes téma van a háttérben? Ezért is írtam ki a kérdést.
2016. júl. 19. 11:05
 6/28 anonim ***** válasza:

Pont akkor van értelme beszélni, ha kényes téma.


Lehet ő is pont ezt játssza, mint te, hogy kényes téma, inkább prosti. Te meg kényes téma, inkább gyakori.


Egyébként az lehet egy ok, hogy tetszik neki és fontos neki, de úgy érzi nem eléggé szerelmes és nem akarja a nőt belevinni ebbe így, ha nem biztos magába, hogy akar e bármi komolyabbat, mint hozzábújni kicsit. Szóval nem akarja felkavarni az állóvizet bizonytalanul, ahogy te sem.

2016. júl. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
ratyi
2016. júl. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
nem ratyi. akkor prostihoz sem menne. nem akarok en sem semmifele komoly kapcsolatot, nemcsak vele, massal sem, egyaltalan nem, es ezt tudja is. de ilyen osszebujas meg hasonlok vannak, csak nekem ez nem kell. En ugy vagyok vele, hogy ha nincs szex, akkor nincs enyelges sem, mert az ilyesminek semmi ertelmet nem latom. Es idegesit is.
2016. júl. 19. 11:34
 9/28 anonim ***** válasza:
Látod már ezt sem bírod épp ésszel, hogy ennyire közel ment hozzád. Ha még közelebb menne lehet még inkább szenvednél. Lehet ilyet érez.
2016. júl. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
honnan tudod milyen prostihoz jár? ugye-ugye
2016. júl. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!