Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti lefeküdnétek egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti lefeküdnétek egy olyan illetővel, aki tetszik is meg nem is?

Figyelt kérdés
Szóval nem érzed azt az igazán tüzet de valahol érdekel, viszont van ami nem tetszik teljesen benne
2016. júl. 19. 23:00
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Csak azért csinálnád, mert hiányzik a szex?
2016. júl. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Nem....valamiért érdekel vele, de félek h taszitani fog, mert nem tudom majd teljesen elfogadni

elég finnyás tudok lenni, és félek h megbánom

de tetszik amugy a pasi, de tiszta kényes hangja van....tiszta illuzióromboló


meg alkata sem olyan férfias igazan, nem azt latom, ereznem rajta, hogy fú megörülök tőle mert tesztoszteronbomba, és ellátná a bajom...:D

2016. júl. 20. 01:06
 13/25 anonim ***** válasza:
Hát, akkor hagyd, ha neked azok jönnek be. De azt vedd észre, hogy pasiban és nőben is egy csomó fajta van. Nőben is teljes értelmetlenség lenne egy nagyon finom, vékony csontozatú, okos lánytól azt várni, amit a nagy seggű nagy mellű riba.ncos csajtól. Ezek egyszerűen nem ugyanazt játsszák. Az egyik foci, a másik meg úszás. És ha tudod, hogy neked mi jön be, akkor hagyd a másikat, mert látszik, hogy ettől a csávótól, aki nem ez tesztoszteron gép is ezt várnád. és ez nem fog neki menni.
2016. júl. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Egyébként valószínűleg azt észleled, hogy a fickó a maga típusában elég jó valaki. Csak nem tehetsz róla, de a típus neked nem jön be.
2016. júl. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

igen ez igaz

de már az zavarna lehet ha megnyalná a mellem

valamiért ha valakit nem tudok teljesen elfogadni, akkor óckodok még ettől is, hogy ne nyálazzon össze

2016. júl. 20. 01:23
 16/25 A kérdező kommentje:
meg kb elképzelem ha szexelnénk, mivelhogy nem jön be a hangja, milyen hülye hangokat adna ki,kiábránditó lenne
2016. júl. 20. 01:26
 17/25 A kérdező kommentje:
ja meg nekem elég rossz az önképem, és tök jó dolgokat mondott rám, lehet emiatt is érdekel, merth mondana h milyen csinos vagyok...stb...nemigazan szoktak nekem bókolni
2016. júl. 20. 01:29
 18/25 anonim ***** válasza:

"Mi a válasz?"

.

.

.

..

42

2016. júl. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Nem értem mi ez a 42...
2016. júl. 20. 01:36
 20/25 anonim ***** válasza:
Szerintem azért is hagyd békén, mert őt törné össze ez a dolog. Mert úgy jönne le, hogy vele van baj. Pedig csak te tudom már előre, hogy nem az eseted. És akkor nem fair bele menni majd közölni, hogy de nem jó vele, amikor előre tudtad sacc.
2016. júl. 20. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!