Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk, ni ebben a jó? Miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ni ebben a jó? Miért csináljátok?

Figyelt kérdés

a barátotok szokta direkt szaglászni a hajatokat?

mikor a fiuval feküdtünk, ö a hajamat szaglászta. fiuk miért csináljátok? nem értem :/

(megjegyzem, elötte buli volt, be is ittam, a sok tánctol le is izzadtam egy picit, nem a legfrisebb volt a hajam)

18/l a válaszokat elöre is köszi :))



2016. júl. 19. 23:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
87%
Én is szoktam a feleségemét, meg ő is az enyémet. Frissen hajmosás után nem jó, akkor csak samponszaga van, de mondjuk 1 nap múlva már valami isteni, imádom. Hát valszeg ez a kémia. De nem csak ott szaglászom, hanem mindenütt. Egyszerűen imádom, fel tudnám falni! :) 37/F
2016. júl. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
87%

Én szeretem.

Egy kicsit lehet benne érezni az lány saját illatát.

Öleléskor én mindig beszívom.

2016. júl. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
73%
Aki ezt megkérdezi, az egy emeletes... Vajon miért? :)
2016. júl. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
79%
Vagyunk egypáran, akiknek nagyon fontosak az illatok, szagok. Jólesnek. Fiúnak se kell hozzá lenni. A partner megszaglászása nagyon alap szerintem, mondjuk én a bőr illatát szeretem, de a haj is lehet jó :)
2016. júl. 20. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Én barátom is csinálja, nem értem miért::)
2016. júl. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Létezik kifejezetten haj fétisizmus. Többnyire tagadják azok, akiknek van, mert cikinek érzik. Inkább ráfogják az illatokra, vagy bármi másra. Na de a sátorfa lebuktatta, szóval..... :D
2016. júl. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
A korodhoz hozzácsaltál +5-6 évet ugye?
2016. júl. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem szagolni és cirólgatni. :)
2016. júl. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
100%
Én is imádom a lányok hajának természetes illatát! Egyszerűen vonzó.
2016. júl. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mert a női hajban rengetek feromon van női szexuális hormon!Erre mozdulnak a hímek legjobban !Sok nő nem is tudja de a férfiak az szaglásuk után mennek .
2016. júl. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!