Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Iyen testtel lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiboo Martino kérdése:

Hölgyek! Iyen testtel lehet esélyem legalább (ha többre nem is) szexre, ill. szexkapcsolatra a mai világban? (Kép privátban)

Figyelt kérdés

Eléggé régen történt utoljára oyan szituáció amikor megérinthettem női testet, pontosítva 11 éve.

A vágy ami már évekkel ezelőtt elmúlt, amiről azt hittem soha nem fog gyötörni, most a hónapokban újra fokozatosan elönteni próbál. Szeretném tudni, hogy egy gyakorlatilag tapasztalan "férfi" a külsőségeket is beleértve, mennyire indul handicappel ebben a bonyolult témában manapság!

Nagyon fontos lenne, hogy 100%-ban őszinte válaszokat kapjak!



2016. júl. 20. 00:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
11 éve nem értél nőhöz? Valami kamu vagy ugye? Tekintve, hogy a képed alapján huszonéves vagy. És teljesen normálisan nézel ki ... Gondolom arra ment ki a dolog, hogy egyébként agyban nyomi vagy és gondoltad, hogy a félmeztelen képedre ráugrik valami fruska ...
2016. júl. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Remélem kamu.
2016. júl. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

#11.: Elég érdekes gondolatmenet! Még viccnek is rossz, már ne haragudj! Tekintve, hogy 31 éves vagyok és névvel együtt van a profilom! (amit ha beírnál az "arckönyv" nevű közösségi oldalra akkor egyből megtalálható lennék)

Valószínűsíthető, hogy valaki azt kamuzza, h 11 éve nem volt páros együttlétben része (ami nem a saját döntésem kérdése volt), mert ez annyira pozitív lenne!!!

2016. júl. 20. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!