Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kérhetek olyat a barátnőmtől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérhetek olyat a barátnőmtől hogy ne borotválja magát alul?

Figyelt kérdés
Én a természetességet szeretem de ő csak a második barátnőm és félek ha erre kérem otthagy vagy mittudomén.Csak mert a csajok nem nagyon szeretik ha szőrös nekik odalent.
2016. júl. 20. 12:12
1 2
 1/14 anonim válasza:
98%
Kérni kérhetsz, csak nem kötelessége teljesíteni.
2016. júl. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
beszéld meg vele
2016. júl. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Nyáron praktikusabb a csupasz, van aki máskor is olyan, más meg téliesit. Az is lehet, hogy a barátnőd is csak a te kedvedért szedi le, beszéljétek meg és meglátod hogy reagál.
2016. júl. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Mond el neki, hogy neked úgy jobban tetszene, és amolyan plusz dolog ami számodra valami plusz élményt adna. Ha nincs nagyon ellenére és nem zavarja mondjuk nagyon, akkor hidd el, hogy gond nélkül meg fogja neked ezt tenni. Hiszen ha már van párunk akkor alap, hogy próbálunk neki tenni, és ami nem nagy kérés vagy igazából semmi extra azt megtesszük neki.
2016. júl. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

Ez komolyan az együttélés kategória? :-D

Azt kérsz tőle amit akarsz: egy párkapcsolat és a szexualitás a kommunikációról szól ...

2016. júl. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Kérheted, de én nem tenném meg. Undorodom magamon a szőrtől mindenütt. Nem szakítanék emiatt, csak megmondanám hogy nem változtatok. Ha elfogadod elfogadod, ha nem akkor keress mást.
2016. júl. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%
Én, ismerkedési fázisba beszélgetek sok mindenről és erről is. Aki csupaszan tudja magát csak elképzelni, az felejtős, nincs értelme beleszeretnem.
2016. júl. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele, de hagyd rá a döntést. Én jobban szeretem magamnak csupaszon, mert könnyebb tisztán tartani (főleg menstruáció idején), és nem pattog úgy ki ott a bőröm, mint szőrösen.
2016. júl. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%

"azt kérsz tőle amit akarsz"


pontosan!


Ő meg dönt, és ezt tesz amit akar! Ő teste.

2016. júl. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan mond meg neki, hogy mit szeretnél. Azt, hogy erre mit reagál, az az Ő döntése, de ha neki is kényelmesebb, vagy tetszik, és a kedvedben akar járni akkor megteszi.


Borotválni sűrűn, vagy gyantáztatni sem leányálom, lehet örülne neki:-)

2016. júl. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!