Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem jogos, ha elvárom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jogos, ha elvárom a barátnőmtől, hogy minden nap legyen főt étel az asztalon?

Figyelt kérdés
Együtt lakunk, ő még egyetemista persze most nyár van, és semmit nem csinál, se itthon se máshol. Én úszómesterként dolgozom, és elvárnám, hogy legalább főt étel várjon haza.
2016. júl. 17. 10:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
45%

"Vérszagra gyűl a feminista vad"


Amúgy ezt magatok közt kéne megbeszélni, mert biztos voltak előzetes elképzeléseitek az együttélés mikéntjéről és ostobaság volna feltételezni, hogy mindenki pont ugyanúgy képzel el benne mindent.

2016. júl. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudjuk, hogy miért nem jogos? Nem élünk veletek.
2016. júl. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%

Mármint főtt ételre gondolsz? :)


Kicsit túlkombinálod, egyszerűen kérdezd meg tőle, hogy nincs-e kedve főznie valamit. Vannak egyébkent hozzávalók, vagy van pénze hozzávalókra?

2016. júl. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
Persze neki nincs annyi dolga, simán belefér, hogy főzzön, erre megkérheted szépen. Viszont én nem sokáig érezném magam jól egy olyan kapcsolatban, ahol leszedik a fejem, ha nem csináltam meg valamit, ami "elvárás". Szóval arra azért figyelj, hogy kompromisszum a megoldás.
2016. júl. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Az teljesen alap, hogy mindenki minden nap egyen főtt ételt. Az, hogy ezt te mindig a barátnődtől várod el, szerintem nem annyira. Ha tényleg nem csinál semmit (amit erősen kétlek), akkor tényleg többnyire neki kéne főznie, de ennek is úgy kéne történnie, hogy megkéred rá, nem úgy hogy elvárod tőle. De néha igazán ehetnél a munkában is például. Én sem szívesen főznék minden nap.
2016. júl. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
Még annyit fűznék hozzá a 4-es hozzászólásomhoz, hogy az viszont senkitől nem elvárható, hogy minden nap főzzön, 2 napig simán lehet enni ugyanazt.
2016. júl. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
48%
Semmilyen elvárás nem jogos.
2016. júl. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Mi mindketten tudunk főzni, általában felváltva szoktunk vagy közösen, kinek mikor van kedve. Mondjuk én szeretek főzni, de néha nincs kedvem egy hosszú nap után, vagy pl 40 fokos melegben a tűzhely mellett izzadni. Olyankor rendelünk valamit, összedobunk valami gyors kaját, bár én alapból szeretek főzni, és a párom is. Beszéld meg vele, lehet őt is zavarják az elvárások, előttem szólónak is igaza van, lehet egy kaját 2-3 napig is enni, vagy esetleg te is főzhetnél, vannak ilyen fagyasztott termékek is amiket gyorsan össze lehet dobni, vannak finomak is azok közül.

24/L

2016. júl. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem alap dolog lenne hogy főz rád a barátnőd ès csinálja a házimunkát, jogos az elvárásod ha nem is mindennap de legalább minden másnap vagy hetente 2x 3x. Ès ha tudsz akkor vedd ki a rèszed te is az otthoni dolgokból
2016. júl. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Kérdezd már meg tud e főzni?😁
2016. júl. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!