Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért félnek vagy undorodnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félnek vagy undorodnak a lányok a domináns szereptöl?

Figyelt kérdés
2016. júl. 21. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

Én nem hiszem, hogy félnénk, vagy undorodnánk tőle.


Szerintem sok lány nem tudna hiteles lenni, és ezt a helyzetet fel is ismerik, és ezért nem lesznek dominák.

De van olyan barátnőm, aki például nagyon lusta. Még szexben is. Jobban elviseli azt, ha felette uralkodnak, mert akkor csak feküdnie kell... (Ezért felpofoznám, amúgy. :D)

Én személy szerint nem félek, és nem is undorodok ettől. Ha olyan femme fatalos hangulatban vagyok, akkor simán tudnék dominálni. De leginkább sub hajlamaim vannak. Így teljesen mesterkéltnek érezném a helyzetet, és szerintem a partner se élvezné, és én se.

2016. júl. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Nem félek, nem is undorodom, de nem tudom átérezni ezt a szerepet, így meg semmi értelme nem lenne.
2016. júl. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem azért sokan egy lightos domina szerepnek is örülnénk
2016. júl. 21. 21:09
 4/9 anonim ***** válasza:
Megint általánosítás... Van jó pár domina, ahogy van jó pár szubmisszív férfi is. Ez nem nemi sajátosság, személyiségi kérdés. Én pl nem undorodok vagy félek a domináns szereptől, egyszerűen csak nem érdekel, mert én a szubmusszivitást élvezem. Megpróbálhatnám megjátszani magam, de nem lenne hiteles, vagy ha mégis, élvezetes nem lenne nekem. L
2016. júl. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Én nem félek és nem undorodom... Sőt.. Két évig voltam Domina... Életem legszebb két éve volt.. Imádtam. 22 N
2016. júl. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Inkább a férfiak azok akik undorodnak tőle. Nekik ugye alap elvárás minden durvaság amit elkövethetnek egy lánnyal, de ők meg már egy felcsatolhatóstól is rosszul lesznek, mert hát az ugye megalázó... Beszrnak tőle ha egy centit is vesztenek az irányításukból, meg különben is betegesen féltik a férfiasságuk (igaz fene tudja mit jelent az pontosan) és képtelenek engedi a társadalomba beivódott látásmódból... Hát ezért.
2016. júl. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Engem izgat ha egy nő magabiztos,határozott azok a nők akik félénkek és sub hajlamúak,azok számomra érdektelenek!
2016. júl. 21. 22:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Ekkora hülyeséget...Miért is nem lehet valaki az életben magabiztos és határozott aki az ágyban szubmisszív? Ez két külön dolog. Persze, összefügghet, de egyáltalán nem biztos hogy összefügg már bocsi.
2016. júl. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%

Amugy fogalmam sincs, mi köze egy-két embernek más magánéletéhez, szexualitásához. Miért fáj, ha valaki nem olyan, mint amilyet te szeretnél, szúrja a szemed, hogy a szép csajok nem "megfelelőek" neked? Siránkozni azt nagyon tud mindenki... :)

F

2016. júl. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!