Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Könnyű behatolni kutya pózban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyű behatolni kutya pózban, hátulról?

Figyelt kérdés

Először fogok szexelni, tehát még szűz vagyok, ezért úgy gondoltam, hogy rábeszélem a lányt, hogy hátulról csináljuk, mert így nem láthatja az arcomon ha bénázok.

Így ha bedől, akkor könnyű betalálni?


2016. júl. 22. 22:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%

Nem lennék a csajod helyében...


22/L

2016. júl. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Könnyű. Az elsőnél én is bénáztam, állva csináltunk, és mikor be akartam tenni, megszólalt a lány, hogy az nem a puncija. Van ez így, utólag nevet rajta egy jót az ember. :-D
2016. júl. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: miért is?


(Amúgy nem a barátnőm)

2016. júl. 22. 22:31
 4/17 anonim ***** válasza:
17%
eleinte kurwázz... utánna csináld a barátnőddel.
2016. júl. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
22%
már nem jól közelíted meg a dolgot, a nyavalya az aki szóba állna veled, nem ám, hogy még alád is feküdni, meg bedőlni ...
2016. júl. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
ne aggódj, ha pár centivel feljebb megy az is kellemes lyuk
2016. júl. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
inkább szerezz egy rendes barátnőt akivel kölcsönösen megbíztok egymásban és nemfogsz ilyen hülye retardált idióta kérdéseket feltenni.
2016. júl. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 mantis religiosa ***** válasza:
100%

Fogadj meg egy jó tanácsot! Ha neked ez az első alkalom, és a lány már tapasztalt, mond el neki, hagyd, hogy ő irányítson. Különben úgy is észreveszi.


Ha a lánynak is első, akkor meg úgy is mindegy, az első általában nem szokott jó lenni. Meghittebb is, ha egymással szemben vagytok.

2016. júl. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 mantis religiosa ***** válasza:
Ja! Ha nem a barátnőd, hanem hivatásos, hagyd, hogy ő dolgozzon meg a pénzéért!
2016. júl. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A fiünak mindenhogy jó nem fáj, a lányok szoktak az elsőnél panaszkodni, hogy ohh de nagy vedd ki veddki fáj fáj
2016. júl. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!