Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Könnyű behatolni kutya pózban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyű behatolni kutya pózban, hátulról?

Figyelt kérdés

Először fogok szexelni, tehát még szűz vagyok, ezért úgy gondoltam, hogy rábeszélem a lányt, hogy hátulról csináljuk, mert így nem láthatja az arcomon ha bénázok.

Így ha bedől, akkor könnyű betalálni?


2016. júl. 22. 22:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg egy kani kutyát, vagy kérdezd meg a szüleid
2016. júl. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Először is ki ez a lány neked? Barátnőd? Vagy csak egy csaj ki dug szivességből dug veled? Vagy elveszi csak a szüzességed?


Mert ha ő is szűz még, akkor ez a póz nagyon nem frankó kezdésnek. Egy életre elmegy a kedve a szextől ha így indítod nála.


Viszont ha már bejáratott, akkor adhatsz neki nyugodtan. Behatolni is egyszerű ebben a pózban, szóval no para!

2016. júl. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nyálazd jól össze a se..ggét akkor nem lesz gond
2016. júl. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

akik nem poénból válaszoltak hanem komolyan... igazi ostoba rosszindulatú idióták... szerintem kutyába könnyű behatolni jha, és szerintem ezt jól kitaláltad! sok sikert hozzá!

amikor én szűz voltam a csaj- mondjuk barátnőm volt - nem tudta h az vagyok és toltam kutyába szépen, kellemesen ;) kár hogy elsőre nem mentem el egyáltalán :D

2016. júl. 23. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem te még mindig szűz vagy 14-es :)))))

Ja meg egy vicc is :))))

2016. júl. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
k....d
2016. júl. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

:DD #1-es nálam nap kommentje


Amúgy en a misszionáriust ajánlanám inkabb


Ha bénázol, az kutyában is érezni fogja, attól meg hogy nem latja milyen kepet vágsz hozza

2016. júl. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!