Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy dolgozzam fel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
Tegnap egy fesztiválon nagyon leittam magam és találkoztam az egyik régi osztálytársammal.Egy kicsit beszélgettünk azután finoman rámozdultam,pedig eddig szűz is voltam,sőt még nem is csókolóztam.Fél óra múlva a sátrak hátánál megdugott.Ma reggel úgy keltem fel,hogy még életemben nem szégyeltem magamat ennyire.Hogy tudjam feldolgozni szerintetek?

2016. júl. 23. 23:19
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
23%
Híreszteld el, hogy megerőszakoltak, ahogy mostanában szokták. Tuti a világsiker.
2016. júl. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem aki r.ibancnak nevezte szegény kérdezőt az nem érti ennek a súját előfordul ilyen és nem rajta múlt a dolog ha részeg volt a fiúk kéne megnézni amiért ki merte használni ezt a helyzetek
2016. júl. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
26%

lol

de undorítóak vagytok. Pinhead vár benneteket

ott huncutkodhattok tovább

2016. júl. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

SDT-t és terhességit mindenképp csináltass, ha nem védekeztetek.

Ne szégyenkezz... Attól úgysem lesz jobb! ;)

2016. júl. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
58%
"Pinhead vár benneteket..." Ajaj... So edgy... Inkább hallgasd az új Cradle of Filthet. :P
2016. júl. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
66%

És legalább fizetett érte?

Amúgy kamu.

2016. júl. 24. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
47%
Gyere hozzám feleségül !
2016. júl. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
52%
Ja persze ő is szűz volt, de fel óra után a sátrak mögött húzott meg. Ezt ugye te se hiszed el?
2016. júl. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 KJUsul ***** válasza:
14%

Csak hozzáteszem, ha a szüleid megtudják és feljelentik a csávót, 8 évet kaphat. Ugyanis nem voltál beleegyezés képes állapotban, emiatt ez kortól függetlenül is bűncselekmény, nemi erőszak. Ajánlom másoknak is a figyelmébe, akik hullarészeg, bedrogozott fiatal lányokat erőszakolnak meg.


Tehát téged megerőszakoltak akkor is a ha beleegyeztél. Ez olyan, mintha bevettél volna egy altatót, éjjel valaki felráz, megkérdezi megdughat-e, és kábulatban igent mondasz, majd elalszol. Az is nemi erőszak. Erről ennyit.

2016. júl. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
76%
Így van srácok! Nagyon figyeljetek oda, mielőtt koituszt kezdeményeztek! Mindenképp győződjetek meg róla, hogy a kiszemelt hölgy, nem fogyasztott sem alkoholt, sem kábítószert (ilyen esetekre érdemes mindig magatoknál tartani egy rendőrségi gyorstesztet és egy alkoholszondát). Ha minden teszt negatív, akkor már egy lépéssel közelebb léphettek a hölgyhöz és átnyújthatjátok neki a koitálásra felhatalmazó űrlapot, melyeket minimum három példányban, mindketten aláírtok, aláírásotokat és a nyomtatványokat két-két tanúval hitelesítve. Természetesen mindezt, mindenki cselekvő- és ítélőképessége teljes tudatában teszi, így még gyorsan magadon és a négy tanún is elvégzed a szükséges teszteket, az eredményekről pedig hiteles fotóbizonyítékot készítesz! Ezek után, ha a négy tanú részéről minden rendben találtatott, megkezdhetitek a koitálást. TERMÉSZETESEN SZIGORÚAN óvszerrel, zárt helyiségben, misszionárius pózban, csak és kizárólag a klasszikus vaginális érintkezésre korlátozódva! A hölgy elvárt minimum három orgazmusa után, kihúzhatod és befejezheted magadnak a mosdóban.
2016. júl. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!