Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy dolgozzam fel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
Tegnap egy fesztiválon nagyon leittam magam és találkoztam az egyik régi osztálytársammal.Egy kicsit beszélgettünk azután finoman rámozdultam,pedig eddig szűz is voltam,sőt még nem is csókolóztam.Fél óra múlva a sátrak hátánál megdugott.Ma reggel úgy keltem fel,hogy még életemben nem szégyeltem magamat ennyire.Hogy tudjam feldolgozni szerintetek?

2016. júl. 23. 23:19
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsóé az Év Hozzászólása 2016 díj. Gratulálunk!
2016. júl. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
61%

#19

Jól van. Az ilyen rib***nál a szimpla dugás csak Utólag válig erőszakká és sok esetben ők nyomolnak rá a pasikra. Mellesleg senkit nem kényszerítenek arra, hogy piáljon.

2016. júl. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Na azt azért szögezzük le, hogy a leírtak alapján a kérdező közel sem állt ahhoz az állapothoz, hogy teljesen magánkívül legyen és döntésképtelen legyen. Szóval ez ugyanúgy az ő sara is, és nem nemi erőszak.


Kérdező, mindenki követ el hibákat. Csak ezek után ne ez legyen nálad a módi. Ha tudod magadról, hogy így hat rád a pia, akkor fogd vissza az ivászatot, kevesebbet igyál bulikban, és ne mássz rá pasikra. Ha innentől nem így fogsz viselkedni, akkor ez egy kisiklás volt, ennyi. Bocsásd meg magadnak, és fogadd el, hogy hibáztál egyet, pont. Ha viszont ezentúl is majd mindig összefekszel bulikban pasikkal, na akkor szégyelld majd magadat igazán. Én csak ennyit tudok mondani. :)

2016. júl. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Tényleg van még valaki, aki elhiszi ezt a kérdést?
2016. júl. 25. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Deflohelp ***** válasza:

A jog csak akkor fogadja el az erőszak tényét, ha a támadás során a nő kellő fizikai ellenállást tanúsított , és megpróbálta megvédeni magát. Ha tehetetlenül tűrt, akkor nehéz a bizonyítás (még sérelmi nyomok ellenére is).


Kiemelés a Nők lapja jún 15-i számából

2016. júl. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
sz*pd le megint
2016. júl. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!